Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ma egy rövid ruha volt rajtam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma egy rövid ruha volt rajtam, éppen főztem amikor a párom a hátammögé állt és belenyult a bugyimba. Én erre jól pofonvágtam, hogy mit képzel magáról, és még ő van megsértődve. Szerintetem melyikőnk a hibás?

Figyelt kérdés
2013. aug. 12. 15:18
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/77 anonim ***** válasza:
67%
Te....
2013. aug. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/77 anonim ***** válasza:
72%
Én csak azt tudom, mit nem adtam volna, ha a férjem ilyen spontán. De ma már nem érdekel egyáltalán.
2013. aug. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/77 anonim ***** válasza:
78%

Ha a párod, együtt éltek, együtt szoktatok lenni (úgy!), akkor minek akadsz fent ilyesmin?


Ha megijedtél, és az a probléma akkor azt mondd neki, viszont nem értem miért baj ha a párod ott fogdoz, ha esetleg senki nem lát titeket. :)

2013. aug. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/77 anonim ***** válasza:
79%

te...miért vágtad pofon?Ha velem csinált ilyet a párom,akkor anno az ágyban kötöttünk ki,most meg nem csinál,mert bármikor kijöhet a gyerek a szobából..:)

De tényleg,miért vágtad pofon?számomra ez felfoghatatlan...

2013. aug. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/77 anonim ***** válasza:
81%

Pofon vagtad? Meg mit kepzel magarol?

Hat nem ertelek. Ha ez a sarki boltban csinalja vmi fogyi, akkor ok, de a parod???

2013. aug. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/77 anonim ***** válasza:
50%
Ezt a történetet anno a főnököm mesélte el nekem, a férje alkoholista lett és bele is halt, ha érted.
2013. aug. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/77 anonim válasza:
77%
Te. Miért baj, ha a párod megfogdos? Mert ha más is ott van, még megértem. Bár a pofont még úgy se.
2013. aug. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/77 anonim ***** válasza:
75%

A párod volt, nem egy szatír! Most komolyan! Írásban engedélyt kell kérnie, ha együtt akar lenni veled?!

Elég érdekes kapcsolat, ha ezért pofon vágod! Szegény párod! :(

2013. aug. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/77 A kérdező kommentje:
Nem szeretem az ilyet a hálószobában lehet de máshol nem.
2013. aug. 12. 15:27
 10/77 anonim ***** válasza:
72%
Ha a párod, akkor ismer, tudja, hogy szereted-e a villámujjazást vagy sem. Ha eddig szeretted, akkor a te hibád, ha nem, akkor az övé.
2013. aug. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!