Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szeretek valakit, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretek valakit, aki nem gondolkodik komoly kapcsolatban. Hogy felejtsem el és hogy ne akarjak vele többet találkozni, ha mindig annyira jó együtt, csak utána nehéz? N/31

Figyelt kérdés
Néhány társasági esemény és szex van közöttünk és amúgy minden téren összhang, ő is szeret velem lenni. 1 éve tart, de miután találkozunk, majd napokig nem keres, nagyon sokat vagyok szomorú, le szeretném zárni, csak nem tudom. Mik a módszerek az elfelejtésre? Már pár nap után hiányzik és tudom, hogy én is neki. Nem tudom hogy fogom kibírni, hogy nem látom, nem érezhetem.

#komoly kötődés elfelejteni
2013. aug. 16. 12:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ez az ember egyszerűen használ téged.Semmi több. Mindent le lehet zárni, csak akarni kell. Tünj el a szeme elől, és sose legyél elérhető számára. Úgy pár hónap, és sikerül tovább lépni.
2013. aug. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szerintem mutass felé kicsit egyértelműbb jeleket, hogy Te többet akarsz ennél... ha erre sem reagál, semmi gond, sok az agyament férfi, aki nem érti a jeleket, kérdezd meg akkor egyértelműen! Kérdezd meg, hogy mit érez, amikor nélküled van, hiányzol-e neki és hogy gondol rád? Mint szeretőre vagy mint kezdődő kapcsolatra... ha nem akar kapcsolatot, akkor ne találkozzatok! Ha pedig akar téged, akkor egy párt fogtok alkotni. Szóval ha ilyen kérdéseket teszel fel neki, jeleket küldesz, semmit sem veszítesz. Ha elakarod felejteni, akkor nem késő leinni magad! :D Most sokan legszívesebben lefejeznének, hogy hogyan adhatok ilyen ötletet... de igazából a buli és a barátok azok, akik eltudják ezeket az érzelmeket kissé nyomni :) Aztán jön valaki más, egy jobb, egy tökéletesebb! :)Fel a fejjel, lesz megoldás! :)
2013. aug. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Mindig verem a fejem a falba, hogy nem lehetek ilyen gyenge, hogy nem tudom megtenni. Elkezd hiányozni és vagy én írok neki, vagy válaszolok a megkeresésre. És mit csináljak majd akkor, ha az lesz, amit általában látni szoktam, hogy az eltűnés után majd esetleg ő is jön, hogy pedig már épp mennyire megszeretett.... Sok ilyen példát látok. Nem kell ezt elhinni? Bár egyelőre oda akarok eljutni, hogy ne okozzon fizikai fájdalmat a hiánya.
2013. aug. 16. 12:20
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a második válaszolónak is. Azt meg is mondta, hogy nem akar komolyat. De mindig egyre többet ad magából, így nem voltam képes megtagadni a találkozásokat és nagyon megszerettem. Tényleg, az összes hülyeségét is. Tehát tudom, hogy ezt én így nem akarom és fáj, de mégsem tudok elszakadni.
2013. aug. 16. 12:22
 5/17 anonim ***** válasza:

Nagyon is átérzem,hogy min mész keresztül.Hónapokig ilyen "kapcsolatban" voltam.Nemrég lett lezárva,és most rosszabb,mint eddig,mert nem mondtuk ki az érzéseinket,pedig voltak.Láttam is és éreztem is rajta.

Azóta folyamatosan beszélünk,nem tudom fogunk-e találkozni,én szeretnék,ő zavarodott,buli stb.

2013. aug. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint csak a találkozások lettek lezárva és a beszélgetés megmaradt. Attól tartok nekem ez a lezárás nem célravezető. Szuper társaság ez a férfi, ha csak ír, attól is odavagyok érte.
2013. aug. 16. 12:27
 7/17 anonim ***** válasza:

A találkozások sem,mert azt mondta,hogy találkozunk.

Én is oda vagyok érte,az a vicces az egész dologban,hogy ő is értem.

Tudom mit érzel,nagyon is.

2013. aug. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Mi kb. kéthavonta lezárjuk, én kezdeményezem mindig, mert szerintem egy egészségesen gondolkodó nőnek ez nem való. Rombol, bánt, fáj. Ő elvan. CSak akkor nincs jól, ha megszakad minden kapcsolat közöttünk, ez eddig maximum 2 hét volt.
2013. aug. 16. 12:44
 9/17 anonim ***** válasza:

Azért ne haragudj, de nem vagy semmi, hogy 31 évesen ilyen problémán pörögsz és magadtól nem tartod egyértelműnek, mi a megoldás. Én ezen 21 évesen túlvoltam, aztán még akadt pár ilyen fickó az életemben, de őket gyorsan leépítettem, bármennyire is fájt, pont mert okultam az ominózus esetből. Ez a faszi használ téged. Biológiai ürítésre. Nyilván kedvel valamennyire, hiszen akkor nem járna veled össze, de nem azt érzi, amit te.A férfiak alapvetően nem érzelmi alapon működnek, azonnal eldöntik, dugni kell-e nekik egy nő vagy többet látnak benne. Ez a pasi egy kellemes ... finoman szólva szabadidő-partnert lát benned, neki nem hiányzol érzelmi alapon, ebben biztos lehetsz. Úgyhogy ha jót akarsz magadnak, eltűnsz az életéből és keresel egy komoly pasit.


27 N

2013. aug. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy sok olyan példát láttam a környezetemben, ami hasonlóan indult, de az eltelt idővel (ez változó, hogy mennyi) a férfi szerelmes lett. És azóta normálisan együtt vannak. Ezért nem akartam türelmetlen lenni, de tény, hogy ez már nagyon sok idő és bár közelebb kerültünk egymáshoz - úgy értem ő veti le egyre több korlátját-, ez nem normális kapcsolat.
2013. aug. 17. 09:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!