Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Többet szerettem volna, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többet szerettem volna, nem utasitott el a lány, mégis van egy másik pasija. Miért nem tudott nemet mondani?

Figyelt kérdés

Van egy lány, egyértelművé tettem neki, hogy többet szeretnék... mélyen néztem a szemébe, búcsúzáskor udvaroltam... majd egy hétre rá lett egy pasija, megkérdeztem, hogy ez miez, de szerinte ez nem a pasija, csak félreérti... de azért a kezét megengedte, hogy fogja.

Amikor azt mondtam, hogy én nem igy fogok fel egy párkapcsolatot, illetve nem ilyen lányt keresek, majdnem elsirta magát.

Nyilvánvaló, hogy nem hatották meg az őszinte megnyilvánulásaim, de akkor miért nem tudta csak azt mondani, hogy nem akar tőlem többet?


2013. aug. 18. 12:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi ez, ovi, hogy azért már pasija, mert fogja a kezét?
2013. aug. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hátőőő... fiú-lány kéz a kézben már kapcsolat, szerintem...
2013. aug. 18. 12:05
 3/9 anonim ***** válasza:
Látom te is fakbukkon nőttél fel.
2013. aug. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
h ennyi eleg volt h szakits vele akk hulye vagy. ember, van akinek a hazastarsa megcsalja (es nem csak fogja vkinek a kezet) es megis kibekulnek utana! uristeeeeen, hany eves vagy, mondd mar meg
2013. aug. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

szerintem ha fogja valakinek a kezét az még nem egyértelműen kapcsolat, de akkor fogom valaki kezét ha kapcsolatban vagyok vele. :D

Mármint nem a kézfogástól lesz kapcsolat, de többnyire kézfogás kapcsolatban van. szerintem.

2013. szept. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Fogta akezet..igen fogta mert felszallt a vonat lepcsore amikor elutazott vissza videkre a ficko elvegre videki es nehogy le essen agyrek hat kezet kellett fognia elvegre meg sem a farkat fogta most mit vagy oda..neked majd azt fogja ...csak add a kezebe...aztan mar csak le kell gugolnia de ha nem gugol szolj hogy gugoljon le...
2014. máj. 5. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
No komment
2014. máj. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tánc közben is megfogja a férfi a nő kezét. Szerintem az esetek 50%-ában nem szerelmespárok táncolnak párban pl. egy lagziban… Vagy kézen fogva jöttek veled szemben az utcán? Vagy ez miez? :D
2014. aug. 8. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha a mellèt fogta volna sràc akkor Ja megkèrdeznèm mièrt fogta, de nem fogta hanem egymás kezét ami emberek között elõfordul!De jus ezentúl tul mert 2014 et irni ha elkezdesz vele jàrni akkor mindig mindent kèrdöre vonsz akkor nem lessz hosszútàvu kapcsolat, mert a fèltèkenysèg nem ötvözi a kapcsolatot!
2014. aug. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!