Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elhagyni nagyon kötődöm hozzá félek hogy nem találok mást most mit tegyek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
októberbe lesz 1 éve hogy együtt vagyunk. Azt érzem hogy már nem szeret úgy beszél velem mint egy kutyával meg látom a viselkedésén és ha rákérdezek azt mondja hogy hülyeségeket beszélek. Már én se szeretem vagy is nem tudom igazából, de elhagyni félek... nem tudom mit csináljak és senkinek se tudom ezeket elmondani mert nem enged sehova nem tarthatom a barátaimmal a kapcsolatot stb...már az anyukája is mondja neki hogy milyen csúnyán beszél velem. Meg megkérem nagyon szépen hogy ne menjen el és el megy úgy hogy itt hagy sírva. nincs pórázon mert szinte mindig elengedem, de ő engem sose enged sehova. nem értem hogy ő miért nem hagy el ha már nem szeret és idegesítem. Már egy szakítás után kellet járnom pszichológushoz lehet hogy megint kell mennem?
2013. aug. 19. 08:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha csak attól félsz, hogy nem találsz mást, akkor hagyd el.

Ha szereted, és szeretnéd vele folytatni, akkor meg komolyan el kell beszélgetned vele, hogy ez így nem mehet tovább, mert nagyon rosszul esnek neked a dolgai.

2013. aug. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hiába beszélem meg vele ... 1 óráig kedves utánna folytatja. és ha azt mondom neki hogy akkor haza megyek és legyen vége akkor meg azt mondja hogy mennyél.. semmi marasztalás... Elindulni meg nem tudok mert akkor meg úgy érzem szeretem és akkor ő is azt érzi... vagy ez már lehet a kötődés..
2013. aug. 19. 08:26
 3/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2013. aug. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Attól félsz, hogy nem találsz még egy ekkora bunkót? Érdekes...
2013. aug. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok.
2013. aug. 19. 09:21
 6/11 anonim ***** válasza:
Akkor mit aggódsz? Simán találsz másikat. Hagyd ott a francba.
2013. aug. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Azt érzed szereted, de nincs így. Arra gondolj, így csak szenvedni fogsz mellette, teljesen elhasznál lelkileg. Hagyd ott... amikor mondja hogy menj, vegyél erőt magadon és fuss el. Ne nézz vissza, ezt a lépést meg kell tenned, sokkal jobb lesz utána.

Még egy tanács. Ha látja lazul a pórázod, esélye van, hogy elmész ugy fog kinézni mintha megváltozna: kedves lesz, udvarol ujra, megpróbál visszaszerezni: NE DŐLJ BE NEKI, másodszorra nem fogja hagyni hogy elmenj, még rosszabb lesz.

Ha nem tudod megtenni, kérj támogatást a szüleidtől vagy a még megmaradt barátaidtól. Ha pedig elbizonytalanodsz tedd fel a kérdést: akarom vele ezt folytatni, így élni?

2013. aug. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A.R. ***** válasza:
100%

Rabszolga vagy......ismerj meg mást mert te nem ezt érdemled.


21/F

2013. aug. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Már ezek is erőt adnak !!
2013. aug. 19. 12:06
 10/11 anonim ***** válasza:

Mi tortent azota?? Hogyan alakultak vegul a dolgok?

Ha szakitottatok akkor hogyan tudtad megtenni?

Ha egyutt vagytok mi valtozott?

Meselj:)

2016. ápr. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!