Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok nektek bejön ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok nektek bejön ha egy pasi kicsit kövérebb mint az átlag?

Figyelt kérdés
úgy értem hogy,ha testesebb,van rajta izom is de látszik hogy van feleslege is.Van akinek bejön??
2013. aug. 21. 07:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kifejezetten az ilyen fiúk tetszenek. Azaz a magas, széles vállú, keskenyebb csípőjű izmos, de kicsit husisabb fiúk.
2013. aug. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Be, a macis pasi nem rossz:D
2013. aug. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem
2013. aug. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem tetszenek.
2013. aug. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. aug. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem is inkább ez jön be
2013. aug. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is az ilyen jön be. Macis alkat, széles váll, egy kis poci is jöhet. :) A vékony fiúk sose voltak az eseteim.
2013. nov. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!