Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom megcsalt de én mégsem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom megcsalt de én mégsem tudom elhagyni mert annyira szeretem, mit tegyek? Megbocsátani nem tudok.

Figyelt kérdés
4 éves kapcsolat,képtelen vagyok felfogni hogy megtette..nem bízok benne semennyire de vele akarok lenni, mit kéne tennem? félek hogy nem bírnám ki nélküle.
2013. aug. 21. 20:34
 1/7 Akszidentális Errőr ***** válasza:
Hát, ha oda a bizalom, akkor a kapcsolat is oda. Én szakítanék, tudom, hogy rossz lenne utána, de idővel elmúlna, és találhatnék olyat, aki hűséges maradna hozzám.
2013. aug. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jobban jársz, ha otthagyod.


Aki egyszer képes volt megtenni, nem fog visszariadni a folytatástól sem.

2013. aug. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Függetlenül mindenféle megcsalástól: ne azért legyél valakivel, mert nem bírod ki egyedül, hanem mert szeretitek egymást és jó együtt.


Az igazi kapcsolat akkor jó, ha mindkét fél külön-külön is életképes, de mégis együtt vannak.

2013. aug. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is hagyd ott. Ebből már semmi jó nem lesz.
2013. aug. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 viktor123456 ***** válasza:
Lapátra vele. :-)
2013. aug. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Na mármost.

1. otthagyod.

2. megbocsájtasz. De akkor tényleg tedd meg, mert mind a ketten csak szenvedni fogtok. Nem tudjuk a körülményeket, miért csalt meg, kivel, hányszor.

Én 10 éve élek együtt a férjemmel, el tudom képzelni, hogy megbocsájtanék neki. Mert voltak hullámvölgyek a kapcsolatunkban, és olyankor könnyen elcsábítható egy férfi. De persze nálunk már van 2 gyerek és közös vagyon, az eléggé visszatartó erő.

Viszont ha nem tudsz már soha többet megbízni benne, akkor minek az egész. Ha egy kicsit késik a munkából már egyből arra fogsz gondolni, hogy egy másik nővel van?

2013. aug. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
A te pontos definíciód: Liba
2013. aug. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!