Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Továbblépni egy hosszú kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Továbblépni egy hosszú kapcsolat utáni szakítás után? (bonyolult helyzet, bővebben lent) SOS!

Figyelt kérdés

4 év után szakítottunk a barátommal, ennek már három hónapja. Tulajdonképpen nem voltam neki elég jó. Azóta megismertem valakit, akibe kezdek beleszeretni! Nem akarom elveszíteni, de mégis reménykedek még a folytatásban a volt barátommal.

Félek, ha belemegyek egy új kapcsolatba, azzal végleg elzárom magam a folytatás lehetőségétől..


Segítsetek, mert szörnyen érzem magam! Mit tegyek????


Egy elkeseredett lány (22).


2013. aug. 21. 23:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindegy mit csinálsz, csak ne vágj át senkit.
2013. aug. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobb amit tehet, beveszed az aktuális nyugtatódat, és nem próbálkozol további kitalációs kérdésekkel a féltékenységed miatt.
2013. aug. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Na most kisanyám olvasd el amit írtál! Hát nem szánalmas? Sírsz az ex után, akinek nem kellettél, és ezért dobnád a másikat. Gratulálok, ez a hülyeség Guinness-rekordja lesz.
2013. aug. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha pasi vagy hagyda a francba az exet.ha csaj akor szentem várjmég habár nem nagyon tudom hogy min is vesztetwk ösze :-P
2013. aug. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A feltekenysegem miatt? Ki feltekeny itt? Feltettem egy kerdest, ugyanis eleg szar szituacioban vagyok! Ket embert szeretek egyszerre, es szeretnek ertelmes valaszokat kapni arra a kerdesre, hogy mint kivulallo, a kedves kerdes olvasok mit gondolnak, mit tegyek! Az elso es utolso valaszadonak koszonom a bunkosag nelkuli valaszt!
2013. aug. 21. 23:33
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg engedj az uj fiúnak. Az exednek nem vagy elég jó és ezért is szakitott veled, ezutan sem leszel neki jó... ne szivasd magad. Kerüld el jó messzire és el fogod felejteni, gondolom sirtál már eleget.
2013. aug. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne varjnaz exre!! Ha az ex vissza akar menni azt mamximum par het utan ugyis a tutodra adna ha meg addig nem veszi eszre , hogy hianyzol neki akkor harom honap utan sem fogja :/ persze ezt mondom en ugy , hogy volt egy gyerek szerelmem annak vege lett par ev mulva meg jott a nagy o ket evig voltunk egyutt es szakitott velem.. 20 honapot vartam ra. Bar koztunk kialqkult egy sex kapcsolat , azt mondta , hogy kell neki ido mire ujra kezdenenk.. aha persze jo volt neki a szabadsag mel3tte dugott engem meg meg kb 100 masik csajt.. 20 honapot csucsultem otthon varva , hogy mikor tamad kedve atjonni megdugni es elmenni... szerencsere rajottem , hogy idopocsekolas volt..


de viszont azt megertem , hogy meg mindig szereted . Nwgy ev nem keves ido.. ottt van ugye az a masik srac , de ne gyere vele ossze csak azert mert el akarod felejteni az exed.. legy oszinte es nyitott a sraccal.. mond m3g neki , hogy ferre ertesne essek , kedveled ot de az exed is szereted meg. De nyugodjon meg nem lesz abbol semmi,.. honnan tudod? Megmondod neki "ki dobott mert nem vagyok neko el3g jo, ne hulyeskedj nem vagyok 3gy ekkora labtorlo , hogy ezek utan vissza engedjem, de sajnos az a 4 evi sok sok jo emlek m3g mindig ott van es persze ott is marad , csak hozza kell meg szoknod , hogy az nemmaz a ferfi volt akit szerettel hanem azt az embert csak m3gjatszotta ." Es ez az igazsag , 4 ev utam nekem senki se mondja , hogy mem vagyok eleg jo. En ezt maj 6 honap utan eltudom donteni hiszen akkor , ar elegge jol ismerem az embert , a hiabit a jo tulajdonsagokat eltudom donteni , hogy 3leg jo e vagy sem.. persze valaki valtozhqt de akkor maris nem azert szakitok mert nem vagy eleg jo hanem azert mert m3gvaltoztql n3kem ez nem tetszik ... tehat az emebert akit szerettel nem is letezik .. az a 4 ev egy szinjatek volt mostanra m3gunt es kidobott..

szoval lehetseges , hogy , eg nem erzed magad kesznek , hogy kapcsolatot alakits a masik emberrel az nem baj, mindenkinek kell ido kinek ez egy het kinek egy ev.. de buliz egy picit most single vagy ( nem kell ri.bancnak l2nni ) de elvezd ki , hogy nincsenek a kerdesek : kivel voltal? Ugye nem voltak ott fiuk? Ugye nem ittal stb stb.. most stalan engedel magad egy picit.. ne menekulj egyik kapcsolatbol a masikba. Elvezd a fiatalsagod :)

te eleted te dontesz , fel a fejjel mert te egy gyonyoru magabiztos fiatal holgy vagy , aki megerdemli , hogy boldog legyen :)

minden jot :)

2013. aug. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolso ket hozzaszolonak nagyon koszonom a tartalmas valaszokat!!! :))
2013. aug. 22. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!