Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik az egyik legjobb barátom. Ma beszélgettem vele. Megkérdeztem tetszik-e valaki neki. Monta igen. Már kicsi kora óta ismeri és jó barátja, -e nem mer lépni. Én reménykedtem rám gondol (több lent) (? )

Figyelt kérdés

Megkérdeztem: “ismerem“

Ő mosolyogva bólintott.

Itt már szinte tudtam hogy rámm céloz. Megkérdeztem ki. Erre ő: a ... (neve).

Olyan szinten csalódott voltam. Az egyik jó barátnőm tetszik neki. Nekem meg ő.


Mit csináljak?


Szerintetek elmondjam neki? Vagy felejtsem el?

Nem szeretném egy ilyen hülyeség miat tönkretenni a barátságunkat. Ahhoz már túl rég óta ismerjük egymást (mióta az eszünket tudjuk)


Légyszi segítsetek!


2013. aug. 25. 01:02
 1/7 anonim ***** válasza:
akkor inkább hagyd, emiatt nem éri meg tönkretenni a barátságotokat
2013. aug. 25. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát az szopóálarc... :/
2013. aug. 25. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha már egyértelműen elmondta ki tetszik neki, akkor inkább ne próbálkozz, most biztosan nem lenne vevő rá.
2013. aug. 25. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Mármint a fiúnak. Elmondjam.

Mindketten 16 évesek vagyunk. A közös barátnőnk aki tetszik neki 15

2013. aug. 25. 01:08
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem is akarom hogy vevő legyen rá. Csak ismerje az érzéseimet
2013. aug. 25. 01:10
 6/7 anonim válasza:
Én is 16 vagyok :) egy évvel ezelőtt én is bevallotam és fokozatosan romlott a kapcsolatunk.... mára már nem is beszélünk.... és megérte volna várni mert elkezdtem edzeni és fogytam 27 kgot és felszedtem kb 5 kg izmot ( tavaj a külsőm miatt utasított vissza de ha vártam volna talán enyém lenne, vagy legalább barátok lehetnénk )
2013. okt. 10. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jajj én nagyon szerencsés vagyok. Egy ideje járunk már. Nem zökkenőmentes és tök
2013. okt. 10. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!