Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ex barátnő visszahódítása!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ex barátnő visszahódítása!?

Figyelt kérdés

Sziasztok!a segítségeteket szeretném kérni!csak normális válaszokat várok!hülye válaszokra nem vagyok kíváncsi köszi!

az van, hogy a barátnőm elhagyott 5 hónappal ezelőtt!5 hónapot jártunk egyébként!és én nagyon szeretem még mindig!kicsit se tudom feledni pedig próbáltam már nem egyszer!érzem, hogy ő az igazi!én 23 éves leszek ő 18 éves!egymással veszítettük el a szüzességünket!lehet hogy fura hogy ennyi idősen még az voltam, de nem tartom magam rossz pasinak és mégse vagyok az a nagy csajozós!3 pasija volt velem összesen neki!és én voltam az egyetlen akihez járt!a többiekhez sose ment!jól el voltunk a kapcsolatban némi vitákkal de az szerintem mindenkinél van!egy nap hirtelen szakított!azt mondta nem szeret!de akkor nem lett volna velem 5 hónapig ha nem akar velem lenni!nem?már hamarabb is szakított volna!mi utána nagyon össze vesztünk én folyamatosan kleresem ami idegesíti!most hagytam 4 hónapig..nem kerestem..megint el kezdtem keresni!levelet írni neki..fb-n üzenet stb..születésnapjára ajándék!de a helyzet nem változott!!nem szeretném őt elengedni és megoldást szeretnék rá találni mert tudom hogy van!!olyan válasz nem érdekel, hogy hagyjam őt mert nem tudom és nem is fogom!köszönöm a válaszokat előre is


2013. aug. 25. 11:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

!nem!tehetsz!semmit!

!fel!fog!jelenteni!zaklatásért!

2013. aug. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Azért ragaszkods hozzá, mert vele vesztetted el.


/OFF/ Ezért nem akarom bárkivel elveszteni..hanem azzal aki igazán szeret. /OFF/

2013. aug. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Nem kell minden mondat után felkiáltó jelet tenni!!! BUTA VAGY! 5 hónap alatt ki lehet szeretni belőled! Nem szeret! Hagyd békén!
2013. aug. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
tudom hogy fel jelentene..mert írta..de már áprilisban is írta ezt mégse történt semmi!nagyon sok mindent tettem érte és szerintem csak félemlíteni akar!
2013. aug. 25. 12:04
 5/20 anonim ***** válasza:
5 hónap az pont az az idő amikor végelegesen dob ha dob
2013. aug. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Akkor kevés kommentet kapsz, mert mindenki csak azt tudná tanácsolni, hogy hagyd és felejtsd el!
2013. aug. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
szánalmas vagy kisfiam. dolgozz a személyiségeden! az első 3-10 vázát ígyis-úgyis összetöröd, seperd össze és írd le, keress újat. de soha ne próbáld összeragasztani, mert úgysem sikerül, de ha mégis, akkor is szar lesz. visszataszító hülyét csinálsz magadból mert hiányzik a p.na. ébresztő
2013. aug. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
hiába írjátok hogy felejtsem el és hogy hagyjam békén. már próbáltam nem egyszer de nem ment és nem megy!róla álmodom állandóan!ő jár a fejemben egésznap!próbáltam ismerkedni más lányokkal de nem ment az sem!az exem kiölte belőlem ezt az énemet!már nem tudok ismerkedni csajokkal!és ezt nem azért írom mert szerelmes vagyok de mikor vele megismerkedtem már éreztem, hogy ő más!
2013. aug. 25. 12:11
 9/20 anonim ***** válasza:
Ha megfenyegetett akkor rögzít mindent és fél tőled. Félelemből nem lesz szerelem.
2013. aug. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
de tőlem hiába fél!soha nem bántanám!én csak közeledni szeretnék hozzá.és már nemtudom, hogy hogyan mert minden lépésemmel rosszat teszek.a nővérével is ez volt a helyzet meg a pasijával..ők is szakítottak..nagyon össze vesztek már a csaj majdnem összejött 1 másik pasival..erre most még mégis együtt vannak és nagyon boldogok!nekem ne mondja senki hogy másodjára már nem lesz olyan és hogy ez lehetetlen küldetés mert itt az élő példa!!!
2013. aug. 25. 12:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!