Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igazán szerelmes vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazán szerelmes vagyok a barátnőmbe. Ugyanakkor másokkal is szeretnék kapcsolatot. Ez miért van?

Figyelt kérdés

Igazán szerelmes vagyok belé. Ő hoz fényt az életembe. Olyan kis esetlen, kedves, és igazi angyal. Szerelmes vagyok belé. Vonzódom hozzá. Számomra Ő a tökéletes.


Ugyanakkor nem csak Ő. Folyamatosan vonzódom más lányokhoz is, különlegesnek tartok másokat is, már-már szerelmes vagyok. Sosem csaltam meg a barátnőmet, és nem is tenném, mert tudom, hogy ezzel megbántanám. De közben másokkal is el tudnék képzelni kapcsolatot, párhuzamosan, úgy, hogy tudnak egymásról.


Picit undorítónak érzem magam miatta, de valahogy ezt érzem. Mielőtt elítéltek: soha nem csaltam meg senkit és nem is fogok!


Szerintetek miért van bennem ez az érzés? Normális?


2013. aug. 25. 18:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezek szerint mégsem vagy igazán szerelmes, valami hiányzik.
2013. aug. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem hiányzik semmi vele kapcsolatban. Ő tökéletes. Vele akarom leélni az életem. De nem CSAK vele.
2013. aug. 25. 19:02
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha tippelnem kéne, nagyon fiatal vagy még, és magad se tudod hogy mit akarsz igazán.

Az viszont 100% hogy amit érzel az nem szerelem, mert akkor más lányokat észre se vennél, akkor se ha a feneküket az arcodba dugják.

Amíg el nem költözöl az arab emirátusokba addig azt elfelejtheted hogy több lánnyal jársz és tudnak egymásról, mert ez itt nem módi, senki nem menne bele.

Ha úgy érzed hogy jobban vonzanak más lányok, akkor próbálkozz másokkal is, aztán ha volt már több mintavételezésed, akkor lassan kialakulhat benned a kép hogy mire is vágysz igazán, mit keresel egy lányban, onnantól pedig lehet specifikusan arra koncentrálni hogy a megfelelő tulajdonságokkal rendelkező lányt hódítsd magad mellé.

2013. aug. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én amikor valóban szerelmes voltam, eszemben sem jutott, hogy kéne más is. Még azok sem érdekeltek akkor, akik nagyon-nagyon tetszettek előtte.
2013. aug. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Teljesen jogosan gondolod magad undorírónak! :) Remélem a barátnőd is így érez,és talál magának majd egy olyan pasit,akit csak ő érdekli,és nem gondol más nőkre!
2013. aug. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon kedves, mondhatom. Mint mondtam, sohasem csalnám meg, és nem is fogok senki mással kikezdeni. Szerintem az, hogy gondolok valamire, az az én magánügyem. Soha nem fogom megcsalni vagy elhagyni, mivel szeretem és vele szeretném leélni az életem. Úgyhogy bocsi, nem jött be az oltásod, ugyanis nem vagyok egy s--ggfej, és igyekszem a tenyeremen hordozni mivel Ő a mindenem. :) Ő az egyetlen, akivel lefeküdtem valaha is, már régóta együtt vagyunk, és remélem életünk végéig együtt leszünk. Nem fogom megcsalni sosem.
2013. aug. 25. 21:51
 7/7 anonim válasza:
Megesik, itt mindenki egy szent, de ez faszsag...egyszeruen vannak olyan emberek , akik nem szuletnek monogamnak, bocsi. Ennyi az egesz, en lany vagyok es ugyanilyen, pedig most mondtam igent a paromnak...hűséget fogadtal nem vaksagot, ameddignem csalod meg semmi baj. Es ez TELJESEN NORMALIS. Lehet engem leugatni, de ez igy van...a normalis amugy is tag fogalom, imadom mikor skatujazunk, berakunk valakit egY dobozba es felcimkezunk, nezd meg a "Jovore veled ugyanitt" c. filmet...csak ne csald meg, es jobb ha kerulod a temat, hiszen a baratnod nyilvan nem ertene, ha csak nem ő is ilyen...szoval ne parazz:)
2013. aug. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!