Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van esély arra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esély arra hogy egy olyan lánnyal jöjjek össze aki mást szeret? De akit szeret annál semmi esélye tanácstalan vagyok:S Vagy mit mondjak neki?

Figyelt kérdés
2009. okt. 30. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
te komolyan járnál úgy valakivel hogy tudod hogy másé a szíve és másra gondol miközben veled van? hát hajrá, de aztán ne panaszkodj.
2009. okt. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát amíg a másik fiút szereti, addig bizony nem valószínű, hogy észre vesz.. De mondtad, hogy az illetőnél nem befutó a lány. Ebben az esetben óvatosan, barátságosan próbálj a csajszi felé közelíteni. Beszélgess vele, stb. De ne vallj neki színt, mert azzal csak összezavarod. Apró lépésekkel haladj:)
2009. okt. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
És honna tuod,h nem jön be a pasinál?lehet,h csak te gondolod igy
2009. okt. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én voltam ilyen szituban. Imádtuk egymást a lánnyal, de másba volt szerelmes. Megpróbáltuk, vajon át tud-e rám szellemülni, 2 hónapig tartott a kapcsolat hivatalosan, nem sikerült. Én szerelmes voltam belé, de nem elvakultan, mert tudtam, hogy 50% az esélyem. Aztán nem jött össze, és vége lett (a dolgok hivatalos részének), de a mai napig nagyon jó barátok vagyunk. Ez egy ilyen félig happy-end sztori, mert nekemis jobban megnyílt előtte, és utána barátként, közben mégis voltak "dolgok". Érdekes ez a fiatal kor... :)
2009. okt. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!