Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok! Titeket nem zavar, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Titeket nem zavar, ha egy nő tisztasági betétet hord?

Figyelt kérdés
Csajok! Ti hogyan oldjátok meg, vagy nem zavar ez titeket? Amikor oda kerül a sor ... hogy a bugyi lekerül, nem zavaró dolog ez? (Nem rendes betétre gondolok...hangsúlyozom tisztasági)

2013. aug. 26. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha "oda" kerül a sor, előtte nyilván tisztálkodik az ember és akkor nincs szükség tisztaságira.
2013. aug. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
nem zavar
2013. aug. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az első ilyen találkozásnál kissé fura volt, de ennek már 8 éve. Azóta volt több barátnőm aki ilyetén formában kívánta óvni magát a kellemetlenségektől. Kicsit sem zavaró...
2013. aug. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Persze, hogy tisztálkodik előtte az ember..... de mivan, ha elfelejti...vagy ilyesmi. Nem kell belekötni! :) Az eddigieknek köszi!
2013. aug. 26. 20:36
 5/8 anonim ***** válasza:
42%
Nem kötöttem bele, de velem még sosem fordult elő, hogy "ott és abban a helyzetben" tisztasági betét került volna elő a bugyimból. Erre oda kell figyelni.
2013. aug. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Elhiszem, hogy veled ilyen nem fordult elő(de ez nem nagyon érdekel, mert 1000 másik emberrel meg előfordult már, és feléjük irányul ez a kérdés). Szóval nem ez volt a kérdés..de azért köszi a választ.
2013. aug. 27. 13:22
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Barátomat nem zavarja. Mikor lekerül a bugyi akkor már nem azzal van elfoglalva mi van beleragasztva hanem hogy honnan került le... :) Egyébként meg én mindig cikibbnek éreztem, hogy mondjuk már belemelegedtetek és "jajj szívem, egy pillanat és jövök" és kirohansz kivenni. Le lehet venni úgy azt a bugyit és lerakni, hogy max a szeme sarkából láthatná a srác ha nagyon figyelné, hogy jé ott van valami.


Meg ha épp zavarna (épp hazaestem), akkor előjátéknak jöhet a közös zuhany, akkor egyáltalán nem gáz kiszaladni és megszabadulni tőle :)

2013. aug. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. aug. 27. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!