Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mióta barátom van, nem tartom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta barátom van, nem tartom a kapcsolatot másokkal, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mióta barátom van nincs kedvem találkozni senkivel, nehezen veszem rá magam sok mindenre. Kicsit úgy érzem nem létezik már más számomra, régen sokkal szociálisabb voltam. Ha elmegyek egy buliba nem tudom magam jól érezni.. A családommal is kevesebbet beszélgetek, teljesen ellehetetlenítem magam, de nem tudom mit tegyek. Sosem voltam igazán társasági ember, de ez már úgy érzem nem normális. Régen a barátnőimmel is jobban eltudtam beszélgetni, mostanában meg szinte idegesítenek és csak azt látom, hogy megjátsszák magukat. 18/L
2013. aug. 28. 02:58
 1/8 anonim ***** válasza:
elfogsz veszteni a barátaidat meg minden nem tudom valami program v valami de ha nem vagy hajlandó tenni érte ne várjál semmitse
2013. aug. 28. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

két szó:MOZDULJ KI.

mindeggy hot mit csinálsz,lényeg,hogy emberek között legyél.

2013. aug. 28. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Pedig nagyon roszl teszed ideje visszaálitani az életed a rendes kerékvágásba az élet nem csak a pasidból áll -.-"
2013. aug. 28. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
az jó, h észrevetted a problémát, fiatalon ebbe sokan beleesnek. figyelj, h ne hanyagold a barátaid a pasid miatt, mert ez hosszú távon a párkapcsolatodnak sem tenne jót.
2013. aug. 28. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"nehezen veszem rá magam sok mindenre."


Hát akkor vedd nehezen. De ne hadd kihűlni az emberi kapcsolataidat, mert nehéz lesz újramelegíteni, és nagyon rossz egyedül.

2013. aug. 28. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
és ím így lesznek a begyepesedett maguknakvaló párok
2013. aug. 28. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagyon rossz út!
2013. aug. 28. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 viktor123456 ***** válasza:
Így marsdsz majd szépen ott egy szxr házasságban. Gratu' :-)
2013. aug. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!