Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy esik az egy nőnek, mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy esik az egy nőnek, mikor a barátja mellette olyanokat mond, hogy "a nők nem értenek az ilyesmihez, ezt csak a férfiak tudják! "?

Figyelt kérdés

Nem egyszer láttam már, hogy ott van egy pár, és a férfi tagja lenézi a nőket, vagyis mondjuk úgy, mindig azt hallom, hogy "a nők nem tudnak vezetni, a nők elrontanak mindent, a nők folyton hisztiznek..."


És ezt úgy, hogy ott van mellette a barátnője, felesége.

Milyen érzés ez akkor a nőknek?



2013. aug. 28. 07:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Látom már az is baj, ha igazat mondunk... Hová jut ez a világ.
2013. aug. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sehogy. El kell ismerni ha valamit egy férfi jobban tud mint egy nő. Én is elfogadom más is elfogadja. Nincs ebben semmi.
2013. aug. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Eléggé kicsinyes, de a férfiak szeretik fényezni magukat, szerintem ez hozzátartozik a mivoltjukhoz. Végülis milyen férfi lenne az aki helyett egy nő tud megcsinálni mindent? Persze akkor sem a nőket kéne gúnyolni, de az ilyen emberben van valami bibi, ami miatt kényszeresnek érzi hogy magát "jobbnak" állítsa be. Önbizalomhiány vagy ilyesmi. Rá kell hagyni, én már nem is húzom fel magam az ilyeneket, éljenek csak a maguk kis álomvilágukban :) Érdekes, hogy olyankor nem mondják ezeket amikor mosni kell, meg kell keresni a távirányítót vagy a zokni párját, vagy gyereket kell nevelni.
2013. aug. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!