Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők miért vannak olyanokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért vannak olyanokkal együtt, akik szóval bántalmazzák őket?

Figyelt kérdés

Néha meglep, hogy beszél egyik-másik fiú a barátnőjével, és ezt szó nélkül tűrik.

Miért?



2013. aug. 28. 09:03
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Ragaszkodóak...
2013. aug. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
67%
Ezt én sem értem! 20/L.
2013. aug. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
68%
Mert ilyenek az ösztöneik. Ha meg szereted őket, gondoskodó vagy velük, akkor meg kidobnak, vagy nem is jönnek veled össze.
2013. aug. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Nah ere a válaszra én is kiváncsi vagyok, nem feltétlenül bántalmazásról van szó, mondjuk mindennapos a veszekedés, szex nincs csak harag akkor miért vagytok a pasival,,?, Föleg ha lenne más aki a tenyerén hordozna???
2013. aug. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
egyébként tényleg ha elfoglalt vagy durva vagy velük lenézed őket az rendben van számukra és szerelmesek lesznek. Ritka az aki egyenlősdit akar. Szóval nekem meg arra van szükségem.
2013. aug. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
mert szeretik a dominanciát, vonzalmat kelt bennük
2013. aug. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

nemrégiben leveleztem itt egy ilyennővel, aki arról panaszkodott, hogy ver a párja.

aztmodnta el akar válni, mert ez így már nem tűrhető a részéről. Viszont Ő a gyerekeit tartja szem előtt, ezért marad továbbra is együtt az agresszív barommal, merthogy ne csonkuljon a család, hisz a gyerekeket sohasem bántja, sőt nagyon jól bánik velük.

Én próbáltam mindezek ellenére azt súlykolni bele, ohgy ez így akkor se helyes, de hajthatatlan volt, és a végén még én jöttem ki roszul az egészből, hogy ki vagyok, hogy fel akarom rúgni a házásságát. (amiben nem mellesleg heti párszor kap a drága kedves férjétől)


Úgyhogy nekem ennyi a "tapasztaltaom" e téren, és továbbra sem értem a nőket.

2013. aug. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Sok olyat látok a korosztályomban, hogy olyan pasival vannak a lányok, akik megalázzák a haverjai előtt, nem fogja meg a kezét és nem is csókolja meg, mert az nem menő a haver szemében. A lányok mégis ezekkel vannak együtt. Ezt egyszerűen nem értem meg.

Persze van kivétel is, de ilyen is van.

2013. aug. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:
100%

Én is ilyen kapcsolatban voltam. Minden lehetséges módon bántott a barátom... szóban. Ha pedig szóltam érte kimagyarázta hogy az nem úgy van. Elején még azt hittem ez majd elmúlik, vagy ha szólok érte akkor abbahagyja, de csak annyit ért el vele hogy kiölt belőlem minden szeretetet.

Remélem ez válasz a kérdésedre. :)

2013. aug. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Jah igen kedves 9-es ilyenkor már könnyű okosnak lenni, most leírod itt az értékes gondolataidat, miközben a valóságban meg teljesen másképpen működnél :S
2013. aug. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!