Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
Igazából nem is tudom hol kezdjem. Van két lány,akik tetszenek,mindketten 14 évesek én 17 éves fiú vagyok. Szeretem mindkettőtt,vagyis úgy érzem,az egyik felajánlotta,hogy lefeküdne velem,meg már nem is szűz és emiatt kicsit kiábrándító. Az egyik gyönyörűbb,mint a másik,de egyiket sem akarom megbántani. Már majdnem sírtam is emiatt. Nagyon aranyosak mindketten,imádom őket,de nem tudom mit tegyek.Egyik sem tud a másikról igazából egyikkel sincs semmi komoly és mindketten ugyanolyan távban laknak,mint én.Nagyon szar érzés. Segítsetek kérlek. :(
2013. aug. 30. 02:27
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem felejtsd el őket és keress egy kicsit idősebb lányt. De most komolyan... még a 20 évesek is annyira... gyerekes kis buta p*csák, nem beszélve a legtöbb 14 évesről.

Az pedig tényleg kiábrándító, hogy az egyik ennyi idősen már nem szűz... :S

2013. aug. 30. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
válassz.
2013. aug. 30. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Szerintem ha egy lány ajánlgatja magát, az már elég nagy baj..képzeld el milyen barátnő lenne..:/

Válaszd a másikat és kérdezd meg őt is a dologról..beszéljetek róla :)

2013. aug. 30. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igazából még egyikkel se találkoztam,30 km-re laknak,de mindketten szívesen találkoznának velem.Az egyik féltékeny típus,amit bírok is benne és gyönyörű. A másik is jól néz ki,aranyos,csak az a baj,hogy 14 évesen nem szűz. Nem tudom mi lenne a jó döntés.
2013. aug. 30. 02:45
 5/9 anonim ***** válasza:
Az egyik féltékeny típus, a másik meg nem szűz...? :O Szerintem most hagy a fenébe mind a kettőt.. hidd el, lesz még bajod ebből. :S
2013. aug. 30. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szerintem előbb megkéne ismerned őket élőben. higyj nekem, nem mindig azt kapod az internetről amibe beleéled magad. találkozz velük és akkor majd kiderül melyik lesz szimpatikusabb (már ha szimpatikus lesz egyáltalán bármelyik is).
2013. aug. 30. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Na igen...Tudom milyen érzés, mikor a kanosság legyőzi a szeretet, vagy hogy is mondjam.
2013. aug. 30. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Miért nem szedsz fel egy 16-18 éves lányt?
2013. aug. 30. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 viktor123456 ***** válasza:
Hármasban vard le őket. :-)
2013. aug. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!