Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jó ajándék a barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ajándék a barátomnak névnapjára, ha a hobbyjával kapcsolatban veszek ajándékot, meg csinálok valami kis személyeset neki, és nem a megszokott ajándékokat kapja?

Figyelt kérdés
Igazából barátnőim azt mondták, hogy ne azt vegyem neki, amire én gondoltam, hanem parfümöt, piát, macit, bögrét, vagy valami felsőt. De hát nem tudom. Olyan parfümre nincs pénzem, amilyet ő használ, inni iszik bulikban, haverokkal eleget, maci az szerintem túlzás lenne egy 22 éves férfinek, bögre snassz, póló eléggé necces (méret, tetszen is, stb.) és azért gondoltam ezt az ajándékot, mert ugyanaz a hobbink, így van rálátásom azért a dolgokra, és ez aranyos ajándék is lenne, mert különleges. De a barátnőim, meg csak húzzák a szájukat, hogy nem ezt szokás. Most tényleg ekkora gond, ha nem a megszokott ajándékot venném neki? Egyébként ez az első ajándék, amit fiúnak veszek, azért vagyok ennyire bizonytalan.
2009. okt. 31. 23:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Kis csillag megírnád mi az a hobbi?
2009. okt. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Engem is érdekelne h milyen hobbiról van szó:)

am sztem egyáltalán nem gáz. macit már alapból ne a fiuk nem plüsösök. az én barátom nem is tudom milyen pofát vágna ha kapna tőlem egy cuki kis mackót-biztos jót nevetnék közben:D bögre tényleg snasz a póló úgyszintén necces alkoholt majd kap a haveroktól ha meg most elköltsze 10ezreket parfümre akk mi lesz az évfordulón, szülinapon, karácsonykor stb?

2009. okt. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A munkátok a hobbitok :D.Tényleg amúgy mi az?Nem cink,a barátnőid kicsit talán felszínesek vagy felszínesebben ítélik meg a férfiakat -mert lövésük nincs milyenek.Én nem szeretem a pénzért kapható ajándékokat mert azokat magamnak is megvehetem,ha csak nem valami olyan amiért nem adnék ki annyit amennyibe kerül.Maradj inkább a saját verziódnál.
2009. okt. 31. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 almaa válasza:
írd le mi az a hobbi..mert például csak maradjunk egy olyannál ami hihető is a közös hobbitok mondjuk a kutyasétáltatás ahhoz ha veszel valamit neki akkor ahoz elég elvetemültnek kell lenni az iránt hogy annak örüljön...éshamár a személyesnél tarunk...szerintem ha 22 éves a barátod akkor teis már alsóhatárilag 18at súrolod...mindegy. szóval ha megoldható intézz el egy közös estét esetleg főzöl neki valamit a kedvencét...nembaj ha anyu/apu/nagyszülő segít főzni csak finom legyen én a barátnőmmel nemtudom mit tennék ha ilyennel lepne meg de biztos valami nagyon jót:P és ez nem csak akkor működik ha a pasid romantikus.Ha egy gyári munkás minden nap koszos-büdösen hazamenő emberröl van szó akkor is jó. és most nem lenézni szerettem volna a gyári munkásokat. remélem segíthettem:)
2009. nov. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!