Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy fiunak ciki, ha a baratnoj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiunak ciki, ha a baratnoje anyukajaval kell egy autoban utazia?

Figyelt kérdés

Minap megkertem a paromat,h menjun el a hetvegen gyorbe moziba.Mivel egyikonknek sincs meg jogsija,ezert ugy oldottuk volna meg,h az anyukam vitt volna minket gyorbe,es mi amig a filmet neztuk volna,o is eltoltotte volna az idot bevasarlokozpontokban.Mar 1 hettel az esemeny elott szoltam a paromnak.Persze eloszor helyeselte az egeszet...de mikor kozelitett a varva vart nap,amire mar egesz heten vartam,o 1 nappal az indulas elott bejelentette,h megsem tud jonni,mivel a mindenszentek alkalmabol mennek a mamajaekhoz.Nagyon rosszul esett ez nekem,tisztara magamba fordultam.Nem tudom,mit gondoljak,h ez csak kifogas,v tenyleg kozbejott ez a dolog...es eljott volna.


Szeretnek vegre vele lenni iskolan kivul is,csak nehez megoldani,es szinte mar rossz nekem hetvege nelkule:S


Kerlek fejezzetek ki velemenyeteket az esetrol,es kernem szepen tanacsaitokat,

Elore is koszonom!


2009. nov. 1. 13:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Nos az alapkérdésre válaszolva, igen az lehet, ha a kedves anyukát nem ismerted meg még jobban. Később persze ebből nem lesznek gondok minél jobban ismered a családot. A Barátnőd meg hívogasd el hétvégente. Ha dolga van úgysem tudod előbbre hozni a dolgot.
2009. nov. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Első: Szövegértés?
2009. nov. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Az sokkal cikibb, ha valaki nem tudja, hogy a városok neveit nagy kezdőbetűvel írjuk. Amúgy nem nagyon értem, mi köze van a kérdésnek ahhoz, amit alatta leírtál. :S
2009. nov. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

utolsó, te se jutottál tovább a helyesírásban második osztálynál ezek szerint... ugyanis ha ragozva van a városnév, akkor már kis kezdőbetűvel írjuk


a kérdésre válaszolva: jó lenne tudni, mennyi idősek vagytok.Egy tizenéves kamasz fiúnak még lehet, hogy ez ciki...ebben a korban annyi ciki dolog van, sose értettem :) mi 20 évesek vagyunk a párommal, nincs jogsink és mindig a nagyapám visz minket autóval mindenhová, és ez nem ciki senkinek sem. De a legjobb az lenne, ha őszintén megbeszélnéd vele, ne mutasd ki,hogy haragszol rá, mert akkor meg fog ijedni. Egyszerűen mutasd azt,hogy neked szükséged van arra, hogy őszinték legyetek egymáshoz, és mond is ezt meg neki. De semmiképp ne mutasd, hogy haragszol rá miatta, hogyha őszintén elmond valamit, mert akkor mindig hazudni fog mindenről,nehogy magára haragítson.

2009. nov. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%

utolsó, te se jutottál tovább a helyesírásban második osztálynál ezek szerint... ugyanis ha ragozva van a városnév, akkor már kis kezdőbetűvel írjuk


Mielőtt kioktatsz másokat, legalább nézz utána, hogy nem hülyeséget írsz-e! :) Ha a városnevek után ragot írunk, attól még ugyanúgy nagy kezdőbetűvel kell írni őket: Győr - Győrben, Győrbe, stb. Amire te gondoltál, az az -i képző (ami NEM rag, hanem képző), az valóban úgy helyes: Győr - győri.

2009. nov. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
hohhó:D nyelvtan óra:D amúgy a kérdésedre-hogy válaszoljak- arra gondoltál már,hogy netán tényleg a mamájához mentek mindszentekre?ez valakinél egy ünnep,olyan értelemben,hogy összejön a család stb.Szerintem nem ciki,de kb 12 évesek lehettek vagy nem tudom...na mindegy:Dnem ciki:D a gyerek meg tényleg a nagymuterhoz ment:D
2009. nov. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A kérdésed és a leírásod tök ellentmondásos...
2009. nov. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem például ciki lenne, mert folyton arra gondolnék, hogy "jé, ez a srác k*rja a lányomat" dolgok járnak a fejében. De tényleg lehetséges, hogy nem ért rá, ez is egy opció
2009. nov. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

bocs,ez OFF:

De nem a ragozástól függ,hogy hogy kis vagy nagybetűvel írjuk-e a városnevet.

pl: Győrben (ezt a kérdező rosszl írta)

Akkor írjuk kisbetűvel,ha azt mondod,hogy: győri

Tehát győri lakos,győri kávézó stb...


Győrben voltam a hétvégén --)ezt nagybetűvel kell írni.


Kérdezőnek: Lehet,hogy a barátod valóban furán érezte volna magát,ha az anyukád visz le titeket kocsival.De egyébként nekem is érdekes a viselkedése,nem valószínű,hogy ne tudta volna,hogy mennek látogatóba.

Kérdezz rá!

2009. nov. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha neked az nem jó kifogás, hogy mennek családilag a temetőbe, akkor mi?!
2009. nov. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!