Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párommal 6 éve vagyunk együtt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal 6 éve vagyunk együtt, ő volt az életemben az első minden téren! Úgy érzem, hogy ideje tovább lépni, szeretnék ismerkedni másokkal is! Hogy tudnám tudtára adni, hogy szeretnék vele szakítani?

Figyelt kérdés
6 év sok idő, nehéz lesz túl esni rajta, akkor is ha már nem vagyok szerelmes! :S
2013. szept. 3. 15:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Például a 2. mondatoddal.
2013. szept. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Leülsz vele, és elmondod neki, hogy érzel... Nem kell bonyolítani a dolgot.
2013. szept. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak az igazat , mert egyre nehezebb lesz! Vagy teljes fordulatot vesztek mindketten , ha lehetséges .
2013. szept. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A második mondatod tökéletes nyitásnak. Aztán majd jön magától.

Sok sikert! Szar lesz szakítani, de túl kell esni rajta, ha nem megy.

2013. szept. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Van valami konkrét oka a szakításnak, vagy csak az újdonság varázsa hiányzik. Mert ha az utóbbi akkor én biztos nem dobnék el egy 6 éve jól működő kapcsolatot.
2013. szept. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%
Szánalmas ,hogy eldobsz valakit, mert nem volt más az életedben.Azt hiszed mással majd örökké fog tartani a szerelem?Hát nem, mivel természetes, hogy elmúlik.Én bezzeg életem végéig kitartanék az igaz társam mellett, csak nem találom, az ilyenek meg eldobják :(
2013. szept. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Első hozzászólónak: nem azért szakítanék vele, mert mindenki mással össze akarok feküdni, csupán hiányzik a kapcsolatunkból az izgalom, az események... Nem ő az igazi számomra! 22 éves vagyok, szép is lenne, ha már megtaláltam volna :) Köszönöm a válaszokat, kicsit bátrabban indulok neki!
2013. szept. 4. 06:32
 8/8 anonim ***** válasza:

Ismerek olyat aki 17 évesen megtalálta az igazit és most 20 év elteltével is remekül megvannak, de ismerek olyat aki már 55 éves és még nem volt tartós kapcsolata. Nem az életkoron múlik.

Persze ha te tudod hogy nem ő az igazi akkor nincs mit tenni, de szerintem te ezt már régóta tudod mégsem léptél és nem mondtad meg neki. Ez nem helyes!

2013. szept. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!