Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek arról ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról ha egy nő és egy férfi interneten ismerkedett össze és az első randin megbeszélik az esküvőjük dátumát?

Figyelt kérdés

Szerintetek mekkora az esélye, hogy beteljesül?

Ez nem én vagyok, mielőtt kiröhögne valaki.


2009. nov. 3. 15:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Előfordul az ilyen...van ismerős hölgy (régi kolléga), aki egy évig levelezett egy ausztrál fickóval, élőben sosem látta. Aztán a fickó megkérte a kezét, ő igent mondott. A fickó elutazott Magyarországra, és kivitte a csajt, összeházasodtam, ennek 5-6 éve, boldogan élnek :)
2009. nov. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
De az nem az első levélbe volt.
2009. nov. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ja ezt a könyvet én is olvastam, asszem deniel sztíl.
2009. nov. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
én így ismerkedtem meg a párommal, és azóta együtt is élünk külföldön :) igaz esküvő még nem volt de tervezzük.
2009. nov. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
15:45-ös vagyok , annyit még hozzá tennék, hogy szerintem azért a rögtön esküvő az túlzás.Egy randi után nem tudsz leszűrni olyan dolgokat amit hónapok alatti együttéléssel lehet. Szóval én azt tanácsolnám az illetőnek akármekkora is a szerelem előbb éljenek együtt legalább egy fél évet.
2009. nov. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Túl sok filmet néztek mind 2en! :-))))))
2009. nov. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat! Én nagyobb csodálkozásra számítottam ezek szerint prűd vagyok:D
2009. nov. 3. 16:21
 8/12 anonim ***** válasza:

Én is neten ismertem meg a párom, másfél havi levelezgetés után találkoztunk, de azért nem az volt a legfőbb témánk, hogy mikor fogunk megházasodni.

Egy éve vagyunk együtt, de még csak évre se beszéltük meg, hogy mikor legyen az esküvő, pláne nem pontos dátumra.

2009. nov. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
51%
Gáz
2009. nov. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
51%
Kiröhögöm.
2009. nov. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!