Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezen miért kellett megsértődni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen miért kellett megsértődni?

Figyelt kérdés

Ma délután jött hozzám 3 barátnőm, miközben épp chateltünk a barátommal. Mondtam neki, és kicsit lassabban tudtam neki válaszolni. Erre ő fogta magát és idegesen írta, hogy oké, akkor ő lelép. És kilépett. Majd hívtam telefonon, hogy most mi a baja? A barátnőim egy indokkal jöttek hozzám, mit tehettem volna. Ő meg, hogy megunta, hogy lassan írok, így kilépett. Egész végig morcosan, sértődötten beszélt velem. Aztán a végére már nem volt semmi baja. Majd később kiment a barátaival, kb 3 órát, ami alatt egy smst nem nyomott, és én kérdeztem, hogy hol van, akkor írta meg, hogy hát kocsmázik. Fél óra és otthon van. Ennek már egy órája. Ha nemsokára hív, mit csináljak? Ő megsértődik, mert hozzám jöttek, most én is sértődjek meg, mert ő el is ment kocsmázni, hogy érezze, milyen?

Ti mit tennétek? Lehet kicsit gyerekesnek hangzik, de rosszul tud esni:/


2013. szept. 11. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem amikor jön hozzád valaki, azt mondd, hogy bocsi, menned kell, és elmondod, miért. Nem lóghatsz folyton neten... Ezzel a hozzád jövőt sem sérted meg, hogy mellette írogatsz, és a beszélőpartnered is jobban éli meg szerintem a dolgot!

Szerintem beszéljétek meg, azt is, hogy ilyenen ne legyen durci.

2013. szept. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Bummer ***** válasza:
Nem ismerem a kapcsolatotok, se az előzményeket, de ha ez általánosságban így van, hogy rossz ribiként sértődő a pasid ilyenekért, akkor ott valami nagyon nincs rendben a fejében, illetve ha ennyire képes reagálásban akkor nem is szeret igazán.
2013. szept. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hány éves a pasi? Mint kb egy 10 éves hisztis..Nem irigyellek, nehéz lehet vele. Okod volt rá, hogy ne legyél igazán gépnél, gondolom semmi egetrengetőről nem beszéltetek, nem épp egy vita vagy egy szexcset közepén voltatok.


Semmit ne csinálj, a pasid nőjön fel és legyen végre férfi és ne nyafka kislány.

2013. szept. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!