Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az olyan nőkről, akik szakma alapján választanak párt?

Figyelt kérdés
Van egy lányismerősöm, az kijelentette, hogy ő csak és kizárólag orvossal hajlandó járni, mindenki más hagyja őt békén. És nem kis tudatlan csitri, hanem 27 éves!
2013. szept. 14. 08:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
van ilyen. én meg az autoszereloket szeretem mert draga a szerviz
2013. szept. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nálam kiestek bizonyos szakmák. Semmiképp nem kezdtem volna soha biztonsági őrrel, tűzoltóval, mentőssel, rendőrrel, sintérrel, sírásóval.
2013. szept. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
57%
Ja BKV ellenőrrel sem.
2013. szept. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
a szakma dönti el, hogy ki milyen???
2013. szept. 14. 08:28
 5/14 anonim ***** válasza:
57%
Én azért kedvelem az informatikus fiúkat, mert én is informatikus vagyok. Tök jó, amikor meg tudjuk beszélni (és értjük is egymást), hogy milyen problémákat sikerült megoldanunk munkában. Nem csak szakma ez, hanem hobbi is :)
2013. szept. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
22%
Felszínes, de a nők mind azok, tehát ez nem meglepő.
2013. szept. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Az ember személyiségétől szerintem nagyban függ, hogy milyen szakmát választ, nyilván. Egy orvosban nagy a segítőkészség, beleérző képesség, empátia, míg egy biztonsági őr bárkit képes lenne lelőni. Jó, ez most általánosítás és végletek, de kb. mindeki elképzel egy típust ha azt mondjuk ovóbácsi, oroszlánszelídítő, bankár. Nehogy már egyformák legyenek a magánéletben.
2013. szept. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 ASOT ***** válasza:
Azt hogy nem érdekelnek az ilyenek, azt csinál amit akar, de sosem lennénk barátok az is biztos. Tökmindegy hány éves. :)
2013. szept. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 zsolti187 válasza:
nehogy egy Mengele félét fogjon ki...
2013. okt. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Az 5-öshöz hasonlóan én is ugyanígy vagyok a pasimmal.

A fennébb említettek mellett masszőrt, nőgyógyászt, fitness klubban személyi edzőt, éjszakai klub/bár tulajdonost semmiképpen nem választanék. Tudom jól, hogy mindegyik azért csinálja, hogy pénzt keressen és próbál higgadt maradni, de a hajlam itt is nagyon nagy.

2013. okt. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!