Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hívogatja a párom az exét?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hívogatja a párom az exét?

Figyelt kérdés
Férjemmel válás alatt állunk, a ház közös, még ezért élünk együtt. Másik párom van, külföldön dolgozik. Mindig a fülembe jut, hogy hívta az exét, de van, hogy ő mondja. De minden nap mellesleg közli, hogy nem hivja többet az exét. Aztán meg amikor mondja, hogy hívta, akkor rákérdezek, azt mondja, teljesen jelentéktelen amit kommunikálnak, olyan, mintha nem is beszélnének. Ma rákérdeztem, azt mondta, hogy csak a 11 éves fiukkal akar beszélni azért hivja az exét. Én meg erre mondom neki, hogy akkor vegyetek neki mobilt, ne az anyján keresd, mert engem zavar. Erre ő támadni kezdett, hogy őt is zavarhatná, hogy a férjemmel élek, ő ezt az oldalamat nem is ismerte, ezt ki kell ölnie belőlem. Erre azt mondtam, ha nem szeretnélek, nem zavarna és nem engem kell megváltoztatni, hanem a helyzetet. Szerintetek most mit csináljak, kinek van igaza? Mert szerintem nekem, de már én érzem magam hülyén.
2013. szept. 15. 21:11
 1/2 anonim ***** válasza:
A beszélgetés nem megcsalás, de az már gyanús, hogy hazudik róla és téged támad, amikor lebukik.
2013. szept. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha van egy közös gyerek akkor nyilván van vele kapcsolatban is megbeszélnivalója, hiszen nem ő neveli a gyereket, de az apjaként neki is van azért beleszólása. Amúgy itt egyikőtök helyzete sem ideális, az is érthető lenne ha őt zavarná, hogy te még a férjeddel élsz. Hiszen ő csak felhívja az exét, te viszont együtt élsz vele. Szóval itt csak a kölcsönös bizalom segíthet.
2013. szept. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!