Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám felvidítani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bebee kérdése:

Hogyan tudnám felvidítani a barátnőm exét?

Figyelt kérdés
A barátnőm exe szakított a barátnőmmel,mert már nem az a lány aki régen volt.Most nagyon maga alatt van és nem tudom hogy hogyan tudnék segíteni neki,kérlek írjon aki tud valami ötletet.

2013. szept. 16. 12:33
 1/4 anonim ***** válasza:

???? Mi vaaaan???????

Miért foglalkozol te a barátnőd exével? Majd felvidítja más, nem a te dolgod, biztos örülne, ha pont az vigasztalná, aki éppen az exével jár. Nem kell mindenkivel jóban lenni, meg mindenkit felvidítani, aki szomorú. A barátnőd mit szólna hozzá, hogyha te az ő exét tutujgatnád? Ez nekem baromira furcsa.

2013. szept. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért akarsz te foglalkozni a barátnőd exével? Inkább a barátnődnél érd el azt, hogy ugyanolyan legyen, mint régen... Pláne ha megváltozott.
2013. szept. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
tetszik neked?
2013. szept. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
na jó bocs lehet hogy kicsit zagyván írtam,szóval én lány vagyok és a barátnőm exe maga alatt van a barátnőm miatt.Szeretném felviditan az axet,mert most már tudom hogy milyen a barátnőm,és ez nekem se tetszik,így összevesztem vele.Most pedig mellettem van egy letört ex akit nem tudom,hogy hogyan tudnám felviditani
2013. szept. 19. 07:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!