Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem vannak ilyen maradi bigott szüleim? Miért nem aludhat nálam barátnőm?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok barátnőmel 1 hónapja vagyunk együtt viszont szüleim hallani sem akarnak róla hogy nálunk aludjon es akárhogy próbálok velük beszélni nem akarnak engedni a dolgon. en mar teljesen ki vagyok idegileg mert egyrészt nem tudom hogyan magyarázam el barátnőmnek ezt másrészt nem szeretnem elveszíteni :(


Kérlek mondjatok valami megoldást , tanácsot teljesen el vagyok keseredve.


2013. szept. 17. 19:31
 1/8 anonim ***** válasza:
24 évesen nem tudod ezt kivitelezni?
2013. szept. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Azt mi nem tudhatjuk, hogy miért nem aludhat nálad a barátnőd! Ha a szüleid hajthatatlanok akkor nincs mit tenni ez ellen! Én pl. buvóhelyre megyek a párommal mert se nálam se ő nála megoldható! Ha pesti vagyok akkor tudok segíteni és adok neked tel. számot! Amúgy az elköltözést javasolnám neked, ha olyan egyszerű volna manapság!


25F

2013. szept. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom kivitelezni mivel nincs saját lakásom....

Annyit még nem keresek.. ,hogy albérletbe menjek. :(((

2013. szept. 17. 20:33
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
24 évesen megkérdezted, hogy nálad aludhat-e? Az ilyet csak be kell jelenteni. Bejelented és rávágjak, hogy nem? Így jártak, könyörgöm 24 éves vagy. Ha egy haverod akarna ott aludni, azt is simán bejelented és azt sem engedik meg? Meg mit kell erről beszélni. 19 éves vagyok én annyit mondok, hogy ekkor és ekkor jön a barátom. Pedig, hidd el az enyémek is elég maradiak, főleg hogy én még lány is vagyok (apa egyetlen "kicsi" lánya) sokáig nekem sem engedték. Állj a sarkadra! Nem tudsz elköltözni? Vagy te aludni a barátnődnél?
2013. szept. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
39%
mivel otthon lax, alkalmazkodj a szüleid kívánságához
2013. szept. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%
Mi az, hogy alkalmazkodjon?? Felnőtt ember, akinek még nincs elég pénze, hogy külön költözzön. De 24 éves nem 14 éves ki taknyos tini, akinek alap, hogy megtiltanak ilyet. A drága szülőknek magukba kéne nézni...
2013. szept. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Már írtam!!! Menjetek búvóhelyre akkor!
2013. szept. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok, persze, hogy nincs saját lakásod, de ennyi idősen már bőven nem kellene engedélyt kérned. Inkább örüljenek hogy van barátnőd, ez így természetes. Bármennyire is tiszteled a szüleidet, ezt le kell nyomnod a torkukon, különben soha nem lesz normális életed és kapcsolataid, vagy legalábbis amíg el nem tudsz költözni.
2013. szept. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!