Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fél év után is hiányzik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél év után is hiányzik az exem. Érdemes lenne vele megpróbálni újra?

Figyelt kérdés

2 és fél évig voltunk együtt,nagyon szeretett,és én is őt,csak részemről a szerelem elmúlt,és az utolsó pár hónapban már az ágyban sem volt semmi,mert egyáltalán nem kívántam. Ezért is szakítottam vele,mert nekem hiányzott a szerelem érzete,szerelmes akartam lenni újra. Ő nagyon kiborult a szakítástól,még mindig szerelmes belém,de már kezdi feldolgozni,kavargat csajokkal,de kapcsolata még nincs. Nekem azóta nem volt senkim,még csak csók sem volt senkivel. Egy srác volt,aki iránt elkezdtem érezni vmit,de az sem volt az az igazi szerelem,amit az exem iránt annó éreztem,és abból sem lett semmi. 1-2 hónapja elkezdett hiányozni az exem. Előtte is hiányzott,de egy időre megbékéltem vele,csak most újra előjött ez a fajta szenvedés.:( Hiányzik hogy vele legyek,az ölelése,a mosolya,a szeretete. Néha szoktam látni,és szerelmet nem érzek iránta,de mégis nagyon hiányzik. Meg kéne próbálnom vele újra,hátha most jobban működne a dolog? De nem akarom,h ismét csalódjon bennem,mert abba belehalnék,ha megint szakítanom kéne vele és miattam szenvedne megint...

20/L


2013. szept. 17. 22:22
 1/9 anonim válasza:
100%
bárcsak az én exem írta volna ezt a kérdést :/
2013. szept. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Linkeld be neki ezt a kérdést...vagy írd meg ugyanezt neki, de személyre szólóan.

Az őszinteség szerintem a legjobb.

Egy olyan embernek, aki fülig szerelmes beléd, és ennyire fájt neki a szakítás, igen is joga van tudnia, mi a pontos helyzet.


18/L

2013. szept. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Most pont az exed helyzetében vagyok, szóval lehet elfogult a válaszom, de akkor is leírom: próbáljátok meg, hidd el, ő is tudja, hogy szétmehettek, de ha szeret, akkor inkább kockáztat és újra együtt lehettek.
2013. szept. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én azt tanácsolom, hogy csak akkor menj bele, ha nem vágysz másra, nem vágysz jobbra, megelégszel azzal is, amit az exed nyújt számodra. Mert ha ez nem így van, akkor tényleg ne menj bele mert az nagyon önző dolog lenne, csupán a TE jelenlegi lelki hiányod/magányod miatt. Ha úgy érzed lesz másik pasi, akivel boldogabb is lehetsz mint vele, akkor hagyd őt békén. Ne kavard fel, ne nyújts neki reményeket, ne tedd bizonytalanná őt is. Ha úgy érzed nem, akkor az legyen egy HATÁROZOTT NEM, és onnantól kezdve ne keressétek egymás társaságát.

De ha úgy érzed igen, belemennél mert képes lennél újra szeretni őt nagyon, akkor az legyen egy HATÁROZOTT IGEN. De semmiképpen se kavard össze a srácot, mert kétségek között vergődni a legrosszabb.

2013. szept. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Na ez az,hogy én sem vagyok tisztában az érzéseimmel,nem akarok összezavarni őt is.:( De mivan,ha működne? Meg kéne próbálni,de nem akarom,h megint szenvedjen,ha esetleg mégsem működne...
2013. szept. 17. 23:00
 6/9 anonim ***** válasza:

te milyen szerelemről beszélsz? az persze, hogy elmúlik, akadályozná a kapcsolatot magát az életet ha állandóan rá gondolsz, olyan vagy mint aki be van lőve...


attól még szeretheted te a fiúdat, vonzódsz hozzá mint egy emberhez, a párodhoz, a társadhoz


az már baj ha a szex nem jó vele és nem kívánod a testét stb.. nem szeretsz vele lenni, de ezek megvannak akkor semmi gond, mert maga a rózsaszín felhő egy múlandó állapot, ez biztos

2013. szept. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Kezdjétek előről! Úgy értem, megint beszélgessenet, találka, "randi" aztán majd kialakul, vagy újra lángra kap, vagy csak barátok, de szerintem a fiúnak igen is joga van tudni erről az egészről! LEhet, hogy csak azért próbált más lányt nézni, hogy feledjen! Tudnia kell az igazságot! 21F
2013. szept. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én is a az exed helyzetében vagyok....vagyis pont ugyan ezért szakított a barátnőm. ...na én 1 év után is mondhatom hogy érzek iránta. ...nem szeretem "annyira" de sokat gondolok rá. Azóta pedig már van egy 4 hónapos kapcsolatom. Sajnos ez van!😭
2015. jan. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
mi lett veletek?
2015. jún. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!