Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Emberek, mi ez az új őrület,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emberek, mi ez az új őrület, hogy a pároknak már közös fb profiljuk van?

Figyelt kérdés
Jó dolgukban nem tudnak mit kezdeni magukkal, vagy ezzel próbálják mutatni a külvilágnak, hogy milyen csodás, bizalommal teli kapcsolatban élnek? Mire jó ez?
2013. szept. 18. 17:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hú ez engem is irritál. Legalább ez legyen már saját és személyes...
2013. szept. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ahogy látom,nem annyira elterjedt jelenség még ez,viszont pár helyen én is találkoztam már vele.Igazából nem zavar,de nem is tartom egészséges dolognak.
2013. szept. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom de nekem ez visszataszító és hányingerkeltő..

most mond meg ha szakítanak akkor gyárthatnak új fészbúk profilt meg jelölhetnek be minden ismerősüket újra szóval nagy ökörség ez :S


na de viccet félretéve szerintem nevetséges.. értelmes ember ilyet nem csinál.

2013. szept. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem mar maga a Facebook is irrital. Mindenki kenyszeredetten probalja mutatni, hogy mennyire jo az elete, valamint ketsegbeesetten harcol a tobbiek figyelmeert. Szanalmasnak tartom az egeszet. A paros profil pedig meg egy fokkal szanalmasabba tette ezt az egeszet.
2013. szept. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Wutifak.
2013. szept. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy én meg egyre több ilyennel találkozom, egyre több ismerősöm köt házasságot.. És mi lesz 5 év múlva? Mindenki párosával lesz fenn, ez lesz az etalon? Engem mondjuk felettébb irritálna, hogy mittudomén írok egy régi osztálytársamnak, és nem ő, hanem a férje-felesége olvassa el.. Most őszintén: neki mi köze a párja múltjához esetleg?
2013. szept. 18. 17:56
 7/8 anonim ***** válasza:
csak engem nem érdekel ez az egész?
2013. szept. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi ebben az új? Ilyen már fél évtizeddel ezelőtt is volt csak nem a facebookon hanem az iwiw-en.

Arra jó hogy bizonygassák másoknak hog milyen jó a kapcsolatuk.

Ilyen idióta ötlete csak egy lánynak lehet.

2013. szept. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!