Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti voltatok már ilyen helyzetbe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti voltatok már ilyen helyzetbe?

Figyelt kérdés
barátnőmmel most szakítottam 5 napja mert meguntam , hogy folyamatosan azt kérdezgeti szeretsz e még? plusz mindig a hibáimat sorolta meg , hogy nem találkozok vele eleget(hétvége együtt meg hétköznap 1 nap ott aludtam) munkámból adódóan nem tudtam többet.... így röviden emiatt de most éjjel nappal rá gondolok hiányzik és nem tudom mit tegyek ha kimondtam ,hogy vége hagyjam majd jobb lesz vagy ha így érzek akkor béküljünk ki mert nem lesz jobb? túlságosan szeretet igényes
2013. szept. 19. 23:40
 1/6 anonim ***** válasza:
AZ sosem baj, ha egy nő szeretetre éhezik. Férfinek kéne lenned és megadnod neki a szeretetet. És nem csak testi szeretetről papolok.
2013. szept. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát ha most visszamész, akkor segget csinálsz a szádból. DE! Ebben az esetben szerintem menj vissza hozzá, beszéljétek meg a problémákat és adjatok a dolognak még egy esélyt. Illetve vedd figyelembe, amit az 1-es írt!
2013. szept. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
épp ez az , hogy mindig mondom neki , hogy szeretlek :S és nem csak testileg kellett akkor sem mivel 1.8 hónapig voltunk együtt csak röviden ezek után aza kérdésem , hogy ha ennyire hiányzik és véletlenül sem akarom , hogy másé legyen ez az elején természetes jobb lesz vagy nem lesz jobb mert szerelmes vagyok még belé és nem lesz jobb ? !
2013. szept. 19. 23:45
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi közbe a gyors válaszokat:)
2013. szept. 19. 23:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Normális esetben ha az embernek hiányzik a másik, szereti, és nem akarja, hogy másé legyen akkor nem is szakít vele. Ha unod hogy kérdezget, akkor miért nem kérdezed meg tőle mi baja? Vagy hogy miért nem hiszi el hogy szereted? Az én párom minden nap háromszor mondja hogy szeret, de közben azt sem venné észre ha eltűnnék. A szeretetet kimutatni kell és nem mondani. Szerintem várj még egy-két hetet, ha akkor is ugyanígy érzel akkor sűrű bocsánatkérés mellett kérd meg hogy beszéljétek át a dolgot. Vagy akár most is beszélhetsz vele. Talán ha megértenéd mi baja akkor tudnátok változtatni rajta.
2013. szept. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
akkor rá érek és megbeszélem vele mert nem lesz jobb hisz ha nem akarom , hogy másé legyen és minden nap rá gondolok nem lesz jobb hiába tagadom h nem szeretem ... szeretem és nem lesz jobb.
2013. szept. 19. 23:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!