Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor inkább hazudnom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor inkább hazudnom kellett volna? Minek kérdezte ezt, ha már szakítottunk?

Figyelt kérdés
Szakítottunk a csajommal közös megegyezéssel. 7 év után. Össze is jöttem egy másik lánnyal. Ezt megtudta a volt párom és megkérdezte, hogy szebb e nála. Én őszintén megmondtam neki, hogy sokkal gyönyörűbb mint ő, még eddig nem volt ilyen szép barátnőm soha. Meg sokkal jobb nála az ágyban. Erre sírógörcsöt kapott. Azt hittem ki kel hívnom a mentőket, mert idegösszeomlást fog kapni.
2013. szept. 20. 10:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
lol. neked aztán van érzéked a nőkhöz :D
2013. szept. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

az őszinteség nagyon fontos


ne legyen lelkiismeretfurdalásod

2013. szept. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát a tapintat szobrát se rólad fogják megmintázni. Minek beszélni a friss ex-szel? Vagy ne válaszolj ha ilyen hülyeséget kérdez, neked is lehetne ennyi eszed.


Hagyjátok békén egymást.

2013. szept. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
22%
egy tapintatos férfi azt mondta volna, hogy sokkal rondább mint ő, dzsungel van alul, után szexelni, főleg orált, és egyébként is büdös, de te így szereted, hehe.
2013. szept. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy kicsit lehettél volna tapintatosabb. Oké, hogy ez az igazság, de ezt máshogy is megmondhattad volna neki..
2013. szept. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi nők furák vagyunk, ezt aláírom. Miután szakítottunk a párunkkal, akár közös megegyezés alapján akár úgy hogy mi hagytuk el, még valamilyen szinten a magunkénak érezzük az exet. Így van vele a bnőd is, szimpla "féltékenység" amit majd "kinő". Amúgy kegyes hazugságról még nem hallottál? Ilyen kérdésre csak azt szabad. Vagy megkerülni a kérdés. Megmondani neki hogy döntse el ő. Neked sem esne jól ha a következő pasijáról olyanokat mondana neked hogy nagyobb a farka és férfiasabb. Valószínű azért kapott sírógörcsöt, mivel vele voltál 7 évig, azt gondolta hogy ő az eddigi legjobb dolog az életedben és rosszul esik neki hogy van nála jobb is. El fog múlni. Bár ezek után nem hiszem hogy nagy barátságban lennétek.
2013. szept. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Ő keresett meg, hogy beszélni szeretne velem.

Legalább nem voltam képmutató.

Meg így legalább hamarabb elfelejt.

2013. szept. 20. 11:04
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem jogos volt, hogy az igazat mondtad, bár fogalmazhattál volna visszafogottabban is (nagyon szép és kedves, boldog vagy vele).

Meg különben is, neked már az aktuális barátnő érzelmeit kell elsősorban szem előtt tartanod, képzeld el, ha leszólod, és visszajut a fülébe...Nekem ex-ként eszembe nem jutna az új barátnőről kérdezősködni amúgy.

2013. szept. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Arra nem gondoltal h esetleg meg banta a dontest mivel 7 evig 1 par voltato kes bekulni akart ha mar fel keresett??

amugy meg jobb öszintenek lenni mind hazudni de azert picit durva lehetett :D 24 F

2013. szept. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon úgy tűnik, hogy te valamiért bele akartál taposni úgy istenesen ennek a lánynak a lelkébe.


Különben más megfogalmazást választottál volna.


Gyerekes dolog ez így...tudtad jól, hogy meg fogod bántani, ezért is mondtad meg ezt így neki.

2013. szept. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!