Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom minden hétvégén horgászi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom minden hétvégén horgászik a haverokkal, velem soha sem törődik. Szerintetek van értelme így fentartani ezt a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2013. szept. 20. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:
hát ha ez tényleg így van, nem nagyon, közös programjaitok egyáltalán nincsenek?
2013. szept. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem nagyon, max annyi, hogy közösen elmegyünk a szüleinkhez vagy ők jönnek hozzánk és szalonnát sütünk.
2013. szept. 20. 21:43
 3/8 anonim ***** válasza:
Mérlegeld, hogy neked mennyire fontos ez a kapcsolat. Ha úgy véled, ennek így nincs értelme, vagy nem szereted, akkor szakíts vele. De ha mé érzel valamit, akkor beszélj a kedveseddel és mondd meg neki, hogy ez így neked kevés és változtasson. Ha változtat, akkor szeret téged, ha pedig hárít, akkor nem vagy számára olyan fontos. Próbáld meg elmondani neki, hogy mi bánt. :)
2013. szept. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
még * :) Előző voltam. :)
2013. szept. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Menj vele. Napozz,lazits.
2013. szept. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Te jó ég!

Mintha én irtam volna ki a kérdést a párom ugyanez

Velem ezért utaltatta meg a horgaszatot mert mindig megy ha fúj ha süt.

Én nem tudok vele mit csinálni nálunk még programok sincsenek közösen. Mindenből kizár; pedig nálunk még van gyerek is.

Nekem a tervem az ahogy eltudok jobban szabadulni akkor majd visszakapja.



Kitartás de nem vagy egyedül.

2013. szept. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem nagyon látom se az értelmét, főleg nem a jövőjét...

Az előző gyerekes válaszoló pasija meg übergáz.

Nekem is volt idő, hogy az asszonyból igen elegem volt, de hát a gyerekemből csak nem???

2013. szept. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 viktor123456 ***** válasza:
A párod érdekét figyeoembe véve van. :-)
2013. okt. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!