Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg igaz, hogy szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg igaz, hogy szakítás után nem lehet barátság?

Figyelt kérdés
2013. szept. 21. 09:51
 1/7 anonim ***** válasza:
barátság extrákkal lehet... mert a pasik mindig akarnak mást is, legalábbis ezt tapasztaltam
2013. szept. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nem

mert elöbb vagy utóbb valaki sérülni fog

2013. szept. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem mindig de sokszor adódik úgy sajnos :$
2013. szept. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az exem a legjobb barátom :D Igaz, csak szakítás után másfél évvel lettünk jóban, addig pár havonta váltottunk néhány szót. Már több mibt 1 éve BFF :D

21N

2013. szept. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem igazán működik, valakinek általában fáj, ha tényleg szerelem volt előtte.
2013. szept. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon sok esetben nem működik.

Nekem az egyik legjobb barátom egy olyan pasi, akivel jártam. Nem hosszú ideig, meg úgy, hogy előtte is barátok voltunk, de jártunk pár hónapig, ő szakított, és utána nagyon sokáig nem is beszéltünk, mert nekem kicsit rosszul esett, ő meg nem akart rám akaszkodni.

Aztán valahogy ismét felvettük egymással a kapcsolatot és azóta is beszélünk és eljárunk együtt, egymás baráti társaságával ide-oda, mint barátok. Nekünk működik, de amint érezném, hogy esetleg többet érezek iránta, mint barátság, biztos, hogy azonnal szüneteltetném a dolgot.

Nem tudom, hogy mi kezeljük-e jól a dolgot, vagy azért működik, mert nem évekig, vagy hosszú hónapokig voltunk együtt, de mi jól elvagyunk barátokként is.

Ehhez szerintem kell egy bizonyos fokú érettség, és az, hogy egyik fél se kezdjen el reménykedni, vagy hitegesse magát azzal, hogy majd ismét együtt lesznek.

2013. szept. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Most dobott majdnem két éves kapcsolatból és ezért kérdem, mert azt szeretné h azért még legyünk barátok
2013. szept. 21. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!