Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek érdemes egy srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes egy srác figyelmét, úgy felkelteni, hogy ezt az elvet követem: Gyakran az emberek fel sem fogják mennyi mindent teszel értük, egészen addig amíg abba nem hagyod!? És miért?

Figyelt kérdés

2013. szept. 21. 17:38
 1/7 A kérdező kommentje:
Mit érnék el azzal, ha ezt csinálnám vele?
2013. szept. 21. 17:40
 2/7 anonim ***** válasza:
És hogyan manifesztálódik ennek a zseniális elvnek a követése?
2013. szept. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez olyan dolog mikor meghal valakink és rájövünk hogy nem foglalkoztunk vele pedig kellett volna.

Későn jövünk rá mindenre nagy hiba ezaz emberekben.

2013. szept. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem teljesen értem. Tehát azt szeretnéd csinálni, hogy egy ideig kedveskedsz neki, a kedvében jársz, majd egyszer csak hirtelen abbahagyod? Nem mondanám ezt egy zseniális tervnek.
2013. szept. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ő egy nárcisztikus srác, eddig a kedvében jártam. De nem foglalkozik velem. Mivel megszokta, hogy mindenki vele foglalkozik, ezért gondoltam, hogy biztos feltűnne neki, ha ezentúl nem foglalkoznék vele. És talán akkor foglalkozna velem?!
2013. szept. 21. 21:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem,h egy ilyen képés után foglalkozna veled, mert ahogy azt írtad megszokta, hogy mindenki vele foglalkozik, így ha te nem is, majd mások foglalkoznak vele. Az ilyen srácokra nem érdemes időt pazarolni
2013. szept. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
szeretnel leszopni egy fiut
2013. okt. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!