Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Nem bírom elhagyni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem bírom elhagyni, de nem érzem már a szerelmet.

Figyelt kérdés
most volt nemrég a 2éves évfordulónk a párommal. régebben is voltak nagyon sok veszekedésünk vitánk, és nem úgy beszélt velem ahogy kellett volna, mindig neki kellett hogy igaza legyen akkor is ha nem így volt. magától érthetődőnek vette hogy vagyok. és szépen lassan kezdett eltaszítani magától már kb úgy fél éve össze vagyok zavarodva kettőnkel kapcsolatban, amit néha mondok is neki volt már úgy,hogy legyen vége és akkor megijedt elkezdett teperni azóta megváltozott valamilyen szinten jobb irányba de én már nem tudok rá úgy tekinteni viszont az emlékek kötnek és egyszerűen nem bírok tőle elszakadni, amikor nem vagyok vele úgy érzem nem hiányzik de amikor vele vagyok valamivel jobb de hamar beleúnok és inkább lennék egyedül, más fiúk felé is nézelődök de megcsalni sosem lennék képes, illetve vádol folyamatosan hogy félreléptem. Ő nagyon szeret engem és mindig elmondja,hogy nem akar elveszíteni de én már egyszerűen ugyanezt nem érzem... Nem tudom mit tegyek.Fontos még mindig nekem, de nem ugyanaz és félek lépni.
2013. szept. 21. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:

És mitől félsz? Hogy véletlenül jobb életed lesz?

Nekem is volt ilyen pasim, mintha szárnyam nőtt volna, úgy éreztem magam, mikor kidobtam! :-D

Neked is jót fog tenni, ha kidobod! Lesz időd nyelvtant tanulni?:-D

2013. szept. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Koccolj. És de, ott bírod hagyni. Fogadjunk, a drogosokra úgy tekintesz, mint elítélendő szenvedélybetegekre. Na, most te pont olyan hülye vagy!
2013. szept. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De engem még valami köt hozzá.. Egyszerűen nem tudom, hogy micsoda..
2013. szept. 21. 22:03
 4/4 anonim ***** válasza:

az köt hozzá, hogy egy életképtelen majom lettél mellette, aki még ennyit sem tud magától megtenni!

Majd kb. pár év múlva mikor végre kib--sztad a pi-csába, rájössz, hogy milyen kár, hogy nem korábban léptél!

2013. szept. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!