Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy baj ha a lány vagy a fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy baj ha a lány vagy a fiú más nemzetiségű? Milyen gondok lehetnek belőle?

Figyelt kérdés
Apám nem szeretné ha külföldi barátom lenne.Például arab,török,német,francia.
2008. júl. 3. 21:22
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
a nemzetiseg semmit sem szamit, adj idot magadnak, hogy alaposan megismerd. kulonben meg a jo ember az jo ember, ha kinai, ha tadzsik, ha malaj.
2008. júl. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem neazt nézd hogy olasz vagy görög alacsony vagy magas, vékony vagy kicsit vastagabb az átlagnál azt nézd hogy tényleg szereted és hogy igazán fontos számodra!!!!:-)
2008. júl. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

Szia! Egyáltalán nem probléma. A probléma ott lehet, ha nem beszéltek közös nyelvet. Mivel egy kapcsolatban előbb-utóbb a kommunikáció tölti be az egyik legfontosabb szerepet (szerintem), fontos az, hogy ki tudjátok magatokat fejezni. És a közös anyanyelv, az azonos kultúra hiánya lehet, hogy hiányérzetet is okozhat...

Én biztos, hogy olyan emberrel tudom elképzelni a dolgaimat, akivel lehet közösen nevetni a nyuszikás vicceken, vagy nemtom...és hasonló a felfogásunk is dolgokról, mert mondjuk nem Ázsiából jöttem...én erre úgy jöttem rá, hogy huzamosabb ideje külföldön vagyok, és a párom is élt kint...

2008. júl. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően nem baj, csak szembe kell nézni azzal, hogy más kultúra, más értékrend. És az emberek mindig az értékrendjükön vesznek össze, ha meg egy nemzeten belül is ilyen durvák a különbségek, akkor nagyon erős lesz másik néppel. Készülj fel rá, hogy nagyon nagy hülyeségei lesznek a te szemedben.
2008. júl. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
ember az ember ha francia ha német ha stb...a szívedre hallgass!!!mért lenne vele gond?
2008. júl. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
Ha magyar vagy akkor nehogy összeállj cigánnyal vagy zsidóval!!! Mert abból csak baj van! Próbálj meg inkább magyarral házasodni!!!
2008. júl. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem a nemzetisége miatt lesz valaki jó, vagy rossz ember. Azonban a lehető legkevesebb probléma minden bizonnyal európai, vagy észak-amerikai fehér emberrel lenne. A többiekkel se a bőrszínük a legnagyobb probléma, hanem a gyökeresen eltérő szokások, vagy a vallási megkötések. Pl arabbal sok probléma lehet, mert ők szinte mind erősen vallásosak, és a vallásuk nem igazán engedélyezi, hogy más vallásúval, vagy vallás nélkülivel házasodjanak. A dél-amerikaiak pedig híresen nagy arányban keresztények. No nem olyan díszkeresztények, mint amik nálunk vannak sokan, hanem valóban a Biblia tanításait mindenben követő emberek. Mint ilyenek általában ragaszkodnak hozzá, hogy a párjuk is felvegye, és kövesse a vallásukat. A zsidókkal ugyanez a helyzet, sőt az igazán vallást követő zsidók nem is házasodnak egyáltalán nem zsidókkal.

Ha vallási ellentét nincs, akkor is figyelembe kell venni az adott nemzet szokásait, és érdemes olyan párt választani akiknél nagyjából ugyanazok a szokások, mint nálunk.

De persze egy igazi szerelem bármit át tud hidalni.:)

2008. júl. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
elvileg nem kéne, hogy probléma legyen, de a gyakorlat sajnos mást mutat.
2008. júl. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A 22:25-ös válaszadóval értek egyet. Nekem görög a párom, és Görögországban élek vele. Sokkal boldogabbak lennénk, ha egy nemzethez tartoznánk. Itt a nőkkel máshogy bánnak mint nálunk, ezen sokat vitázunk, én nem akarok lealacsonyodni, nem is fogok. Itt a férfiak szava a szent, a nőnek "kuss" a neve, mindig ki kell harcolnom a magam igazát. Csak azért vagyok itt, mert nagyon szeretem és ő is engem, de ez egy nagy árnyék felettünk, hogy nem vagyok görög. Sok minden rosszul esik, ami itt magától értetődő. És még a honvággyal is meg kell küzdeni, nincs senki akire számíthatok rajta kívül. Vedd a számításba, ha külföldi barátod lesz Magyarországon, nehezen fogjátok elfogadni azokat a kulturális különbségeket, amik felbukkannak hiába szeretitek egymást és neki még a társadalomba is be kell illeszkednie idegenként úgy hogy nem az anyanyelvét beszéli. Nehéz dió! Ha megteheted, inkább válassz magyar társat, igaza van Apukádnak!
2008. júl. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 tade ***** válasza:
Szia. Nekem olasz a parom es itt elek vele Olaszorszagban....itt is teljesen mas elet zajlik... de nagyon emberfuggo a dolog...a delolaszok sokkal nyitottabbak, majdnem olyanok mint mi...( a kultura viszont mas) az eszakiak kicsit mar zarkozotabbak...( nekem az utobbi jutott)..alapjaba veve nalunka problemat az kepezi, hogy en muveszi beallitottsagu vagyok..amolyan humanos...nyitott, kozvetlen es nagyon szabad szellemu...o viszont realis, preciz...nala semmi sem tirtenhet veletlenul....stb....altalaban nagyon jol kiegiszitjuk egymast...maskor meg balhezunk...ez van... mi magyarok sokkal nyitotabbak vagyunk, sokkal szabadabb eletelveket vallunk, teljesen masak a probemaink...ok sokkal rohanobb eletmodot folytatnak...a munka a munka...tokeletes csaladot alkotni stb....ugyis mondhatnam mig mi leszarjuk, hogy ki mit mond rolunk (pl. csaldon beluli valas, divat, szexualitas)...adiig ok nagyon is sznobok...mutatni, hogy jo ruham, kocsim van....nem beszulnk a szexrol mert az kinos, (pedig ugyanugy csinaljak, mint mi, a valas egy csaladban szegyen....) Sokszor mondja is a parom, hogy mi magyarok sokkal elobre vagyunk ezzel....sokkal nyitottabban tudunk beszelni egyes dolgokrol...itt nem....ez van...
2008. júl. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!