Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Külön kasszán vagyunk, szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külön kasszán vagyunk, szerintetek önző vagyok, hogy nem segítek páromnak fizetni a hitelét?

Figyelt kérdés

Társammal mindketten 35 felettiek vagyunk, két éve ismerkedtünk meg, neki van 15 millió forintos tartozása, nekem van megtakarított pénzem, 10 millió forintom, összeköltöztünk, párom szüleihez,egy ikerházban,ők jómódúak, külön részünk van, és nemrég született meg a közös gyermekünk.

Párom fizetése nagyrészt a hitelek törlesztésére megy el, és a rezsire, bár a szülei is sokat segítenek.

Az anyósomnak viszont nem tetszik, hogy én a gyedem egy részét félreteszem, másik részét és a gyerekre és magamra költöm, ennek hangot is adott. Páromat nem zavarja, hogy a megtakarítások az én nevemen vannak, elvégre külön kasszán vagyunk és az az én eddigi megtakarított pénzem. Amúgy meg a gyereknek én veszek majdnem mindent, a gyed meg arra van, hogy ráköltsem.

Anyósommal amúgy is gyakran van konfliktusom, néhány hete azt vágta a fejemhez, hogy önző és számító nő vagyok, és kihasználom a fiát, és hogy az exmenyét jobban szerette, mint engem. Nekem ez nagyon rosszul esett. Ahogy az is, hogy a nővel összejárnak.

Azóta kerülöm, a gyereket sem viszem át hozzá, mert csak kötekedni tud, és osztogatja az ostoba tanácsait, amiktől a falra tudnék mászni. Társam szerint igazam van, és ő is leállította már az anyját.

Kénytelen vagyok elviselni, mert anyagilag segít, és náluk lakunk, de egyszerűen nem bírom azt, hogy ennyi idős fejjel kioktassanak, mintha huszonéves csitri lennék.

Azt hiszem igaz a mondás,anyóstól jobb minél távolabb lenni.


2013. szept. 22. 14:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
szerintem igen
2013. szept. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
igen az anyós már csak ilyen.. tudnék hasonló dolgokat mondani, bár nem ilyen kapcsolattal kapcsolatban..
2013. szept. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
3%
tessek mar megint igazam van ugyeugye xddd es megmindig nem hisznek nekem!!!!!
2013. szept. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mivel már közös gyerek is van ,így szerintem közös kassza is kellene.
2013. szept. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

ne írj legközelebb arról mennyi pénzed van ,mert még elkallódik!!!!!!!

mivel a pároddal jól megvagytok így és ő elfogadja ezt a helyzetet tehát jó amit csinálsz!

:xard le az öreglány ő a múlt!

valószínű fáj neki ,hogy boldogok vagytok meg hogy "elraboltad" a fiát

2013. szept. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Komolyan ezt gondolod? De miért? Arról nem én tehetek, hogy a társam hiteleket vett fel, és megemelkedett a törlesztőrészlet, nekem is volt hitelem, de törlesztettem, és ha valami történne, a gyerek miatt jó ha van megtakarított pénzem.

Neki a szülei lakásában áll a pénze, nekem meg bankban, annyi a különbség.

És ő sem tart igényt a pénzemre, ha mi egymás között ezt megbeszéltük miért lennék önző? Nem értem, szerintem inkább előrelátó vagyok, és jól tudok spórolni.

2013. szept. 22. 15:00
 7/13 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem jól teszed. Az ő hitele, fizesse ő. Te egyáltalán nehogy beleadjál bármennyi forintot is, mert oké, hogy együtt vagytok 2 éve, de milyen dolog már, hogy a hitelét átakarja feléd passzolni. Ha ő felvette a hitelt, akkor ő maga fizesse ki, és ne tőled várja el, mert nem együtt vettétek föl. Én ha összejövök egy nővel, és van vagyonom alapból, akkor miért osztanám meg vele, amihez semmi köze nincs.
2013. szept. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Sehol nem olvasom azt, hogy a rezsi költségbe te is beszálltál vagy a kaja költségbe. Csak azt olvasom, hogy a gyedből a babára és magadra költesz, és még teszel is félre.. Végül is te beszállsz a rezsibe, kajába??

Ha már házasok vagytok, gyerek is van, miért.. nem költöztök külön lakásba? A férjednek miért van 15 milliós tartozása? Van ingatlanja? Adja el, fizesse ki a tartozását, és vegyetek egy házat

2013. szept. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
az öregek csak okoskodni tudnak.. nehogy közös kasszára menj, mert akkor elmarják a pénzedet, simán kinézem belőlük, hogy ilyen követelőzőek.. persze nem tetszik, hogy nekik nincs annyi, és máris közös dolgot akarnak, nem szabad! szerinted ez fordítva igaz lenne, hogy ennyi lóvét megosztanának veled? ugyan már kérem.. meg azt bírom, amikor tudják mondani, hogy mindenki egységes, aztán utána meg le van sz@.rva a másik, azt ennyit az összefogásról..
2013. szept. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

A 3. választ nem értem.

A szülei ikerházában áll a pénze, arra épült rá, a 7.-el egyetértek, én is így gondolom, ha nekem lenne hitelem, én sem terhelném rá.

Bocsánat,nem értem miért kellene belefizetnem a rezsibe, ha a szülei felajánlották, hogy fizetik, mi költsük a gyerekre a pénzünket, ételt a babámnak veszek, mi kaját is kapunk, a szüleitől és a szüleimtől, arra nem nagyon költünk, illetve igen, ha úgy adódik én is szoktam bevásárolni, de nem tudom ennek mi köze van a kérdésemhez.

2013. szept. 22. 15:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!