Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Miert csinalja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Miert csinalja ezt a srac ha "szereti! " a baratnojet? Es mit gondoltok a srac viselkedeserol? Velemenyekre lennek kivancsi. Ferfiak/fiuk velemenye erdekel a legjobban!

Figyelt kérdés

Ott kezdodott, hogy egy buli elott kocsmaba mentunk barataimmal, akkor pillantott meg eloszor, es nem vette le rolam a szemet, allandoan mosolygott ram, de ugy hogy a fogai is latszottak. Barataim utolag elmondtak h kerdezgetett rolam toluk olyanokat h mi a nevem,jovok e en is buliba, baratnomtol pedig azt, hogy nagyon szep vagyok, jo csaj, es h nagyon bejovok neki. Mikor elindultunk a buliba megvart engem az ajtonal, es tolem is kerdezte h mi a nevem, myik Karra jarok egyetemen, hanyadikos vagyok, es h szep a nevem, egyutt setaltunk buli helyszinig, aztan buliban vegig velem volt, allandoan tancolni akart velem, mikor barataimat akartam keresni magahoz huzott, amikor elmentem keresni oket lattam hogy engem keres mindenhol. Tobbiek mondtak h full odavolt ertem, de en semmit nem hagytam nyugi, se csok se semmi, csak tanc, de abbol se a simulos, aztsn fbon lattam h kapcsolatban van 2011 ota, de ismik lettunk it, meg meg belajkolta kepem egybol. Azota mar -

6-7 kepem lajkolta, olyat is amit reg raktam ki vagyis nezi az adatlapom. Spanom mondta h a srac golyataborban a szobatarsa volt, es akkoriban mondta neki h van baratnoje de meg sose csalta meg. Lesokkolodtam h van baratnoje de semmi csok meg ilyen nem volt ugye. Egyszer buliba menet meglatott, bnojevel kezen setalva mentek, koszont, koszontem,es amikor meglatott aranyosan mosolygott, suliban is amikor lepcson feljottem mosolygott ram.egyszer mondtam neki h szingli party lesz, es mondta h mert en pasit akarok ott?? de ilyen kerdojelekkel. csak 14-en is kirakott egy kozos kepet bnojevel, es oda szivecskeket. De ha ennyire szereti bnojet akkor miert foglalkozik igy velm?ok mar 2 eve egyutt vannak, mind2en egy varosbol jottk es a csaj is ide jar egyetemre. buliban nyomult ram, az arcomhoz hozzaert, derekamnal fogott, es tetszett h nem a hatsomon pihenteti a kezet :) ma matekon beult mellem, vegig beszelgettunk meg nevettunk, kerdezte h elozo heti buli milyen volt es h ma megyek e vhova meghogy karnevalra o is megy. Meg tabletemen mondta h mutizzam meg neki a kepeim, meg matek lapjainra szivecsket akart rairni, de vegul nem irt, de lattam a sziv korvonalat, meg annyira kicsi volt tablan minden matekon h rola irtam, meg oran kemiat masoltam es nezegette h mit irok, meg a hajamat nezte es mondta hogy egyszer bontsam ki, mert tok jo lenne gondorben, mondta h bnojevel nem jar egyutt bulizni, es h bnojevel es rendor csajjal, lakik egyitt, mondta h merre van az albijuk, meg kerdezte h koliba lakok e es melyikbe mondta h nem tudja h megy e aznapi, utana kerdezte h en tuti megyek e :DDDD kesobb 1 napja besz fbon megint es mondta hogy kedden jovok e bulizni, mondtam hogy nem tudom es probalt meggyozni, hogy jojjek, es egyutt nevetunk majd a sztarfellepon akit semelyikunk se bir :) velemy az egeszrol? hogy tekint ram a srac szerintetek? koszonom elore a velemenyetek :)



2013. szept. 22. 15:11
 1/5 A kérdező kommentje:
Ora kozben baratnojerol is volt szo, es mondta a masik oldalan ulo fiunak matekon h baratnoje kavezoban dolgozik,es kerdezte haverja hogy hol, es mondta hogy nem tudja a kavezo nevet, de annyira nem erdekli ez. Meg meselte nekem h baratnoje super marion jatszik otthon, es hogy volt hogy szetverte a csaj a klaviaturat es h alapbol ilyen a csaj, de azt is mondta hogy nem zavarjak egymas vizeit. Szoval nem eppen ugy beszelt rola mint akiert oda- es vissza van :/
2013. szept. 22. 15:21
 2/5 anonim ***** válasza:
meg akar húzni
2013. szept. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sosem tudtam kiigazodni a férfiakon. Lehet eleve ilyen előzékeny, barátságos pasi. Nekem is van ilyen ismerősöm, azt hittem, hogy akar tőlem valamit, mi is buliztunk együtt, táncoltunk is, feszt kedveskedett.. kis idő múlva észrevettem, hogy másokkal is így viselkedik. Mindenkivel jóban van. Lehet ez a srác is ilyen.
2013. szept. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kozvetlen srac, de ha csaksiman baratias lett volna akkor nem kerdezgetett volba rolam annyit titokban, es nem simigatta volna az arcom tancolas kozben stb. Ezek a reszek miatt santit nekem hogy o mindenkivel ilten stb.... :D
2013. szept. 22. 20:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor esetleg rá is kérdezhetnél, hogy mit akar tőled, mert így csak találgatás lesz belőle.
2013. szept. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!