Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit mondjak a páromnak miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak a páromnak miért vagyok szomorú?

Figyelt kérdés
Sajnos az egyik ismerősömtől pénzt kellett kérjek. Nagyon sokkal összesen 90000 forintal tartozom neki, a párom erről semmit sem tud. Egy hetem van, hogy visszafizessem a pénzt de nem tudom. Hiába mondanám el a páromnak úgysem jutnánk előbbre. Mit tennétek?
2013. szept. 22. 17:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ha az őszinteséget vársz tőle akkor minimum,hogy te is az legyél hozzá.
2013. szept. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%

szeretem a hozzád hasonló "barátokat".

Tőlem is már kértek kölcsön nagy összeget egy hétre, és (mint utólag kiderült) már a kölcsönkéréskor tudták jól, hogy nem fogják tudni visszaadni, és így még én kerültem bajba, és nekem kellett mástól kölcsönkérni, amig vissza nem kapom a pénzem.

2013. szept. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
39%

Miért nem kérted hosszabb időre a pénzt?


Papírt írtatok róla?

2013. szept. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

1. Legyél őszinte, és mondd el neki. A barátoddal sem teheted meg, hogy nem fizeted neki vissza a pénzt!

2. Ha tudod, hogy nem fogod tudni visszafizetni, hogyan volt képed kölcsönkérni?

2013. szept. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el a párodnak, hátha talál megoldást.

Nagyon fontos dologra kérted, vagy csak ugy elkótyavetélted?

2013. szept. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ennivalóra és számlákra. Sajnos nem tudom megadni a pénzt mivel most jön a fűtési szezon.
2013. szept. 22. 18:12
 7/13 anonim ***** válasza:

Mond el a párodnak. Nem jó, ha ilyen nagy titkaink vannak egymás előtt, és ez bizalmatlanság is.

Nem kevés összeg, bizony, meg kell adni.

Elmondanám a páromnak. De már kölcsönkérés előtt elmondtam volna, hogy mire készülök. Gondolom, (tudom) mást megoldást találtunk volna a kölcsönkérés helyett. Főleg, hogy remény sincs megadni..Szegény ismerősöd! Nem azért gürizett, hogy ne kapja vissza a pénzét!

2013. szept. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Azért még 90ezerélt nem kellett fát venni annyira azért nincs tél.

Ezentúl, hogy nézel az ismerősöd szemébe?

2013. szept. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Vissza fogom adni neki de nem tudom hogyan..
2013. szept. 22. 18:22
 10/13 anonim ***** válasza:
Mikor kérted a pénzt ? Írod nem fogod tudni visszaadni .... Ha csak pl. 3000.- vel elkezdted volna visszafizetni a kölcsönt ,már faragtál volna le az adóságodból .Aki a pénzt adta ,az is biztos becsülte volna benned ,hogy apránként is ,de azon vagy hogy visszafizesd neki .Attól ,hogy tologatod magad előtt a tartozást ,nem fog csökkenni az összeg .Ezt nagyon elrontottad ...nem most kellene kapálóznod :/
2013. szept. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!