Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párom azt mondja, először...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom azt mondja, először albérletbe költözzünk és csak utána közös lakásba, az rosszat jelent, vagy pedig örüljek, hogy nem komolytalankodja el és felelősségteljesen viselkedik?!

Figyelt kérdés

Csak normális válaszokat írjatok, legyetek szívesek! :)

Köszönöm! :)



2013. szept. 23. 20:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Én tudjam?
2013. szept. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Te semmiképp. :D
2013. szept. 23. 20:23
 3/10 anonim ***** válasza:
Miért, a párod valami pénzes alak? Honnan a fenéből kerítenétek saját lakást?
2013. szept. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem ez a kérdés lényege elsődlegesen, nem tinik vagyunk, hanem felnőttek, dolgozunk mind a ketten. :) A kérdésem központi témája nem a pénz, hanem egyszerűen csak az, hogy mit szűrjek le ebből a dologból. :)
2013. szept. 23. 20:26
 5/10 anonim ***** válasza:
Ebben a korban, gondolom 20-as 30-as korúak vagytok, még bármikor előfordulhat, hogy költöznötök kell. így, hogy albiba mentek, megmarad a mobilitás. A másik, ami ebben a korban történhet gyakran, hogy kiraknak a melóhelyedből, ergo egy hitelt fizetni nehézkes. A harmadik kapcsolódik a másodikhoz. Valszeg még nem akar se téged, se magát hitelbe verni. Szerintem értékeld, mert ez két lábbal a földön járó gondolkodás. Ha majd tervezitek az első gyereket, akkor válik majd ez aktuálissá.
2013. szept. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen,teljesen igazad van, tudom, hogy helyesen cselekszik és jól gondolkodik, csak kicsit rosszul esett. :( :)
2013. szept. 23. 20:37
 7/10 A kérdező kommentje:
Csak félek attól, hogy nem gondolja komolyan a dolgot. :(
2013. szept. 23. 20:37
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem vagy túl eszes. Ez nem jelent semmit!
2013. szept. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Eh, :) csak a nők kèpesek ennyire kicsavarni valamit, olyan értelmet találni benne ami férfinek nem fordulna meg a fejében... Nembaj, mi azért szeretünk benneteket! :D
2013. szept. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy egy nőtől nem kérek túl könnyűt, de hátha...

[link]

2013. szept. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!