Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párommal azért szakítottam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal azért szakítottam, mert beleszerettem egy másik srácba, akivel most együtt vagyunk. Mikor vehetem fel az exemmel újra a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Megcsalás nem történt, de őszintén megmondtam neki, hogy a másik fiú miatt hagytam ott. A gond az, hogy az exem még mindig nagyon szerelmes, nem érti ezt az egészet, szerinte mi egymásnak vagyunk teremtve. Nem az a különösebben kötődő és lelkizős fajta, ezért volt különösen meglepő, hogy ennyire összeomlott a szakítás után. Utána egyszer beszéltünk röviden (megpróbált visszahódítani, sikertelenül), azóta (2 hete) nem beszéltünk. Kapcsolatunk 1 évig tartott, nagyon közel kerültünk egymáshoz, és szeretném tudni, hogy mi van vele, hogy van, segíteni, akármit. Szerintetek felvegyem vele a kapcsolatot? Vagy csak további fájdalmat okoznék? Ha felvegyem vele, akkor hogyan és mit mondhatnék neki, hogy ne bántsam, mégis érezze, hogy fontos maradt számomra?

Köszönöm a válaszokat előre is.

22/l


2009. nov. 6. 16:36
 1/9 anonim ***** válasza:

szia!

szerintem most hagyd őt békén, ha tényleg számít neked valamit...

ha felkeresed, újabb reményt adsz neki, hiába nem úgy gondolod. ő minden egyes szavadat félre fogja érteni, és azt hiszi van még esélye.

most békén kell hagyni, max mással érdeklődhetsz felőle, ha biztos akarsz lenni, hogy nincs baja.

az sem jó ötlet, hogy majd ha már lesz valakije, akkor majd mert akkor már biztos nem gondol rád, mert lehet ,hogy akkor is valamit magába beszél és ezért az új kapcsolatát veszélyeztetnéd.

én ezt tudom neked tanácsolni, hogy most egy jóó hosszú ideig hagyd őt békén!

majd talán egyszer még a barátságát talán- de csak talán - megkaphatod, bár az ilyenben az esetek többségében nincs lehetőség, max haverság, vagy még az sem...

2009. nov. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Fú jól kicsesztél szegénnyel :D

Sztem hagyd, amíg feldolgozza az esetet, majd talán egyszer ő akar veled beszélni. Mert ha beszélnél vele és elkezdenéd mondani a sablonokat, rosszabbul esne neki.

2009. nov. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hagyjad békén egy életre, ne keressed a társaságát, még csak egy "szia, hogy vagy?" kérdést se tegyél fel neki.

Örülj, hogy végre boldog vagy mással, őt pedig engedjed el örökre.

Ha úgy gondolja, hogy szeretné felvenni veled a kapcsolatot, akkor majd megteszi, de sajnos neked nincsen ehhez jogod a történtek után. Csak még jobban összetörnéd, azzal meg, hogy segíteni akarsz neki, egyenesen szembeköpöd és megalázod, még ha nem is akarod.

Üdv!

2009. nov. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
És mi lesz, ha ez csak fellángolás a másik srácnál? Mi van, ha utána mégis rájössz, hogy Őt szereted? Ez olyan, mint az étel... Amíg van kenyér, eszed, minden egyes átkozott nap, és néha-néha megkívánod a kínai kaját is, rákapsz, otthagyod a kenyeret... De lehet, hogy a kínai egy idő után nem lesz olyan finom, laktató, mint a kenyér.. És mikor újból a kenyérre fogsz vágyni, mert a kínai már megfekszi gyomrod, akkor már csak morzsák maradnak belőle.
2009. nov. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
mi a francnak vennéd fel vele a kapcsolatot? hagyd őt békén, hogy élhesse a saját életét. csak megkeserítenéd ezzel ha továbbra is "jópofiznál" vele.
2009. nov. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hagyd békén.Ha fontos lenne számodra,akkor nem kezdtél volna ki egy másik pasassal.És a mostani párod sem hiszem,hogy nagyon díjazná,ha a régi lelkét pátyolgatnád.
2009. nov. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hagyd békén! (mi is volt a kérdés?:)
2009. nov. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kerüld el, ha lehet. És amúgy is minek akarsz vele ezután bármit is?
2009. nov. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Vadmeggy ***** válasza:
Semmiképpen ne beszélj vele! Csak az idő segíthet rajta. Barátok már úgy sem lehettek, szóval ne hitegesd mert ő közeledésnek fogja venni a jelenlétedet
2009. nov. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!