Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ajándék téma, de nem a szokáso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ajándék téma, de nem a szokásos, ki-mit vett hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Arról van szó,hogy én is a barátomnak szeretnék ajándékot venni(most lesz szülinap,Karácsony,stb..),csak hogy valami olyan dolog kéne,amit el tud otthon rejteni.Elég bonyolult a szituáció,lényeg,hogy a testvére(akinek még sosem volt barátnője,pedig idősebb)pont ezért mindig minden ilyen dologért szívatja őt,hogy ez nyálas,az nyálas...Mini plüsst már vettem neki,de olyan,hogy közös kép,stb,ilyenek nem jöhetnek szóba.Ha valaki volt már hasonló helyzetben,esetleg leírhatná,hogy mit tudott adni a párjának!Köszönöm!

L/17


2009. nov. 6. 19:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltam ilyen helyzetben, de szerintem olyan ajándékot kellene venned amit nyugodtan kitehet. Pl: borotválkozási szett vagy parfüm amit használ is. Ezt biztos nem cikizné ki a barátod tesója. Amúgy a nagy tesó egy dinka.
2009. nov. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
39%
Ha az én öcsémnek előbb lenne csaja, mint nekem, én is ideges lennék (irigy vagyok nagyon)
2009. nov. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy vegyél olyasmit amit kitehet, mint amiket az 1. válaszoló írt, vagy süss neki valamit, azt megeszi és megvan oldva...
2009. nov. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2009. nov. 6. 20:13
 5/6 A kérdező kommentje:
A másodikat miért pontoztátok le??:S
2009. nov. 6. 20:14
 6/6 anonim ***** válasza:
második vagyok: Gondolom azért pontoztak le, mert az általánosan elfogadott értékrend szerint az irigység rossz tulajdonság, és néhány embernek nem tetszett, , hogy bevallottam(ezért is kell mindent eltitkolni, ha már itt lepontoztak, képzelheted, hogy mit kapnék élőben)
2009. nov. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!