Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rendbe jöhet még a kapcsolatun...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendbe jöhet még a kapcsolatunk? 3hónapig voltunk együtt a barátommal! A kapcsolatunkat megölte a féltékenység! (én voltam féltékeny) DE semmi okom nem lett volna rá! Páromnak elege lett és azt mondta, h ő ezt lezárt!

Figyelt kérdés
Azt is mondta,h részéről elmúlt a szerelem,de ezt nem hiszem el,mert ez egy óriási szerelem volt a részéről!Jó barátokként váltunk el tegnap este,és ahhoz a taktikához akartam folyamodni,h mint jó barátok találkozgatunk és úgy bebizonyitom nkei,h meg tudok változni és akkor htáha újra minden jó lesz!De rájöttem,h nem birom ki nélküle és ezt utána el is mondtam neki meg azt is,h tutira meg tudok változni és enm csak ideiglenes változás lesz!Azt mondta,h gondolkozik rajta csak hagyjak neki egy kis időt!Szerintetek rendbe jöhet még?Mit csináljak,h visszaszerezzem?Nem tudok nélküle élni!Tudom,h én voltam a hülye,csak sajnos későn jöttem rá:S!Léccci segítsetek!!!
2009. nov. 7. 09:08
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia én pont igy vagyok a barátommal csak mi tegnap előtt szakitottunk:'(

És tejesen kész vagyok és ugyan ezt mondta h részéről elmúlt a szerelm és még sirt is....:S

Bocsánat de nem tudok segiteni...De leglább nyugtatson meg az hogy én is igy vagyok vele..csak én még nem meretem megkérdezni hogy ujrakezdük-e..:S

Szóval én is kiváncsian várom a válaszokat..És remélem a többiek tudnak segiteni neked (meg nekem is):'(

2009. nov. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

"Azt mondta,h gondolkozik rajta csak hagyjak neki egy kis időt!"

Ha igazat mondott, akkor ez az utolsó esélyed! Adj neki időt!

2009. nov. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Sajnálom,h ti is igy vagytok!remélem minden rendben jön mind a kettőnknél!Hát ez a gondolkozik rajta és időt kér!az úgy volt,h mondtam neki h gondolkozzon már rajta és mondta,h de!de mondom ne csak rám hagyd mondta h jó gondolkozni fog rajta!és akkor mondta h agyjak neki egy kis időt!Még ekkor is azt jelenti,h utolsó esély?Mert már kaptame gy utolsó esélt,de akkor enm vettem komolyan az egészet!Még igy is "megadja" az esélyt??Köszönöm szépen a segítségeteket!
2009. nov. 7. 11:33
 4/10 anonim válasza:

Hát az gáz szerintem. Lehet csak azért mondta, hogy te megnyugodj. Lehet az is hogy elege lett belőled, és talál olyat, aki nem féltékenykedik ennyit, mint te.

DE !

Ha valóban szeretett, és szeret, akkor komolyan mondta, és gondolkozik rajta. Ha nem kapsz választ napokon belül, akkor nem Ő volt a lovagod.



De az idő majd kiforrja. Mi is sokat balhéztunk a férjemmel,és jó párszor szakítottunk is. de együtt maradtunk.


Várd a válaszát, de közben élj is , hisz elszalad melletted a jókedv, a vidámság, ..stb.

2009. nov. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Adj neki időt, de (!!!!!!) ne várj a végtelenségig! Én jártam már úgy, hogy kértek tőlem időt, de nem fixáltunk le semmit, hogy 1 hét vagy 1 hónap. Én csak annyit mondtam, hogy tudomásul veszem, hogy ezt nem lehet percre pontosan behatárolni, de a végtelenségig nem fogok várni. Mondtam neki, hogy azt is tudassa velem, ha mégsem folytatjuk. Várok-várok és semmi. (hetek teltek el) Egyszer felhívom, hogy akkor most mi is van. Aztán nagy végre kinyögte, hogy már nem akar tőlem semmit, de arra nem tudott választ adni, hogy ezt miért nem mondta eddig meg nekem.
2009. nov. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni.. de az én nagy szerelemnek is így pontosan így lett vége anno..:( A srác ilyen szövegekkel még húzott egy darabig s aztán eltűnt. Persze mi sokáig a legjobb barátok voltunk előtte és én voltam élete nagy szerelme.. dehát ezvan. A féltékenység megölte a szerelmét. Azóta is próbálom feldolgozni, bár már határozottan nem szeretem, csak nagyon fáj, hogy így lett.. hiányzik a barátsága;(
2009. nov. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire voltál féltékeny.De az én barátom is mondta már hogy elege van abból hogy féltékenykedem(amikor úgy érzem),de csak hogy visszavágjpon valamivel.De azt is hozzá teszi, hogy ilyenért nem szakítan.Bár azért nem vagyok anniyra vészesen féltékeny.Egy idő múlva tényleg az ember idegeire mehet a dolog, ami tényleg megölheti az érzelmeket.Hamár nem szeret akkor nincs visszaút.Ha meg szeret akkor ő sem fogja sokáig bírni nélküled!Sok szerencsét
2009. nov. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Honnan gondolod hogy meg tudsz változni? Ha nem volt okod eddig sem és mégis féltékenykedtél, akkor mitől lesz ez másképp ezután? Valószínű a volt barátod is elgondolkodik ezen, tehát jó lenne elfogadható választ találnod magadban.
2009. nov. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mert most nektek,hogy esne az,h a barátotok nem visz el benneteket sehova ha mégis akkor is csak egy fél órára!magába meg el tud menni bulizni!és sztem nem csak én votlam itt a hibás hanem ős is,mert enm az első kapcsolata ment tönkre a féltékenység miatt!
2009. nov. 9. 13:02
 10/10 anonim ***** válasza:
na itt a baj, hogy nélküled milyen jól elszórakozik. nem is biztos, hogy féltékenykedtél, hanem egyszerűen csak többet szerettél volna vele lenni. de ha egyszerűen így el tud nélküled bulizni, akkor nem is szeretett annyira, inkább csak elvolt veled. sztem keress mást, és amennyire tudod, küzdd le a féltékenységre való hajlamodat. ha te nem csalnád meg, róla se feltételezd ugyanezt.
2009. nov. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!