Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Betegesen feltekeny vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Betegesen feltekeny vagyok. Mit csinaljak ezellen?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A baratommal mar tobb, mint 3e ve egyutt vagyunk,de en nem vagyok boldog(ebbe benne van a sajar hulyesegem is) egyszer mar elhagyott egy masik lany miatt es azota teljesen bizalmatlan vagyok vele szemben. Viszont nagyon szeretem ot es csak mostansag(par honapja) jott elo ez a visszataszito enem. Engem is iszonuatosan zavar h ennyire netegesen feltekeny vagyok es mindemen kiakadok..de egyszeruen nem tudok uralkodni az erzeseimen ...:( lehwt h az is kozre jatszik h nem akarom h megegyszer elhagyjon... de okot adott arra h bizalmatlan legyek meg feltekeny ...es ugy erzem mar nem is szeret:/ tudnatok tanacsokat adni h kuzdjem le ezt a feltekenykedest? Az men normalis h azon kiakadok ha lsnyokat lajkol fbon illetve beszelget veluk... azt mondja ezzel a viselkedesemmel teljesen elvaditom magamtol. Egyik bnom azt tanacsolta h vsltsak taktikat es egyaltalan ne is kerdezoskodjek stb es fel fog tunni neki. Kerlek segitsetetek!!!!! 20L nagyon koszonom
2013. szept. 28. 08:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát, én akár szeretem, akár nem, ha elhagy egy másik csajért én vissza sem fogadtam volna...

Egyébként vagy beszéld meg vele, vagy szakíts, mert a féltékenység előbb-utóbb tönkre fogja tenni a kapcsolatotokat.

2013. szept. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az előzőnek igaza van! Előbb utóbb tönkre teszed a kapcsolatot. Ez olyan dolog amit a férfiak egy darabig tűrnek, aztán annyi a kapcsolatnak ha betelik a pohár.

Ui: Én személy szerint, utálom a nyavíkoló cirkuszoló p*csákat.

2013. szept. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!