Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, voltátok már olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, voltátok már olyan helyzetbe hogy két fiú közül kellett választanotok? Hogy döntöttetek?

Figyelt kérdés

Rendkívül kellemetlen helyzetben vagyok, hosszú évek magányossága után most szinte egyszerre két pasi is belépett az életembe, mindegyiknek kellek és mindegyik nekem is kell és nem tudok dönteni.

24 éves vagyok, elég kevés kapcsolatom volt és ez olyan mint a sors fintora.

Az egyik srác külföldön él, elég messze, kapcsolatunk augusztusban indult, társkeresőn ismertük meg egymást.

Mindennap beszélünk és hamarosan meglátogatom őt, ezt már régóta terveztük, csak szabadság miatt most jutott rá lehetőség. Gyakorlatilag "lelkitársak" vagyunk, hihetetlen, hogy első pillanattól úgy érezzük, hogy 1000 éve ismerjük egymást.

Kicsit úgy érzem, hogy bele is szerettem már, annak ellenére, hogy élőben még sosem találkoztunk.


A másik sráccal két hete találkoztam közös ismerős útján. Vele is rögtön megvolt az a plusz, a szimpátia. Azóta sokszor találkoztam már vele. Sajnos a héten csók is volt, de mondtam neki, hogy várni akarok, mert külföldre tervezek hosszú időre, nem mondtam hogy van másik srác. Azt mondta vár...


mindegyik felé húz a szívem, rendkívül lelkiismeret furdalás gyötör, úgy érzem átverem őket. én senkinek sem akarok fájdalmat okozni.


eddig úgy vagyok, hogy kimegyek a másik pasihoz, aztán meglátom vele hogy alakul. de így igazából folyamatos lesz a bűntudat a másik miatt, annak ellenére, hogy vele nem vagyok együtt.


Voltátok már ilyen szituban? hogy döntöttetek végül? mi alapján?


2013. szept. 29. 14:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne válaszd egyiket se, és akkor elmúlik a dilemmád, vagyis nyugton maradsz...
2013. szept. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ez volna a legegyszerűbb hogyne
2013. szept. 29. 14:37
 3/6 anonim ***** válasza:
ha szerelmes leszel egymás után két fiúba akkor a másodikat válaszd mert ha az elsot igazáán szeretted volna akkor nem szerettél volna másba :)
2013. szept. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%
néha kényelmesebb a könnyebb utat választani :) de válaszd a külföldit hátha annak több pénze van, mert itthon nem fizetik meg az embert...
2013. szept. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az egyiket láttad élőben,volt személyes kontaktus,a másikkal nem.Ezért kár is hasonlítgatni egyenlőre,még nem találkoztál a külföldön élővel.Én nem hiszek abban,hogy valakibe bele lehet szeretni személyes impulzusok nélkül.

Ha igazán vágysz az elsőre,akkor nem találkozgattál volna már sokszor a másodikkal.Ha igazán vágysz a másodikra,akkor nem mennél ki az elsőhöz.Egyikük sem kell neked igazán.

2013. szept. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

végül a külfölit választottam. kimentem hozzá és annyira tökéletes volt az első pillanattól kezdve.

megtaláltam benne az igazit.

úgy érzem a másikra csak azért volt szükségem mert féltem ettől az egésztől hogyhogy fogjuk megoldani...

hamarosan kiköltözöm hozzá :)

2013. nov. 13. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!