Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek érdemes lesz ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes lesz ezt még így folytatni? (többi lent)

Figyelt kérdés
A barátommal majdnem egy éve vagyunk együtt. Az elején az első 8-9 hónapban tényleg mindent megtett értem. Miközben így utólag visszanézve elég hiszits voltam vele, sokszor bunkó és elvártam, hogy mindig fusson utánam az legyen, amit én akarok és sokszor csúnyán bántam vele, minden kis dologért szakítani akartam vele. Egyszer meg is csaltam, amire nem voltam büszke. De nagyon megbántam most, hogy megváltozott és már nem olyan, mint rég. Rájöttem, hogy elrontottam. Rosszul bántam vele, nem is igazán keres max felhív, hogy mizujs? Amikor megváltozott kértem, hogy próbáljuk meg újból. Mondta, hogy szeret, de a sok veszekedésből elege van. Akkor megpróbáltuk újra minden kezdödőtt elölről azzal a különbséggel, hogy ő sem futott már utánam. Ha azt kérem hagyjuk egymást azt mondja nem meg, hogy szeret. Most mondtam legyen egy kis szünet addig se telefon se sms semmi. Ha újból olyan lenne, mint régen megbecsülném. De nem tudom... vajon ezek után még képes szeretni? Vagy érdemes folytatni? (normális válaszokat, amik a kérdésre válaszolnak ha lehet)
2013. szept. 30. 14:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nalunk szinte ugyan ez volt, azzal a kulonbseggel, h en nem csaltam meg ot. Mintha a sajat sztorimat olvasnam...mi megprobaltuk ujra, de minden ment a regibe. Valami elmult a baratodban, es mar semmi nem lesz olyan mint regen. Ezt nekem nehez volt elfogadni, de lassan 2,5 honapja annak, hogy szakitottunk es ugy erzem tul vagyok rajta. Szoval szerintem folosleges megegyszer megprobalni, en is banom, hogy eddig lett huzva a vege..


19/N

2013. szept. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ami egyszer elromlott,az már nem lesz soha a régi.Sajnos ezt elég jól elrontottad,addig kellett volna megbecsülnöd,míg lehetett.Most már késő,ezt el kell fogadnod,és a legközelebbi kapcsolatodban szem előtt kell tartanod,hogy kell a másikkal bánni.
2013. szept. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Félrekúrtál, és még te akarod megbecsülni őt?

Röhög a vakbelem.

2013. szept. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem, nem volt szex. Csók volt. Az elöző válaszokat pedig köszönöm. Próbálom megfogadni, de nagyon nehé hiszen szeretem.
2013. szept. 30. 16:09
 5/9 anonim ***** válasza:
igen IGEN
2013. szept. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem most neked kéne egy kicsit teperned és nem elvárnod, hogy ezek után még ő fusson utánad. Ha szereted és ő is szeret még téged, akkor nagy baj nincsen, csak a történtek után kicsit alábbhagyott a lelkesedése, ami érthető is.
2013. szept. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Megcsaltad és nem dobott ki? Kevés ilyen férfi van. Ezek után is te kérsz szünetet, te várod, hogy fusson utánad! Még most is rosszul fogod fel a dolgokat. Neked kéne érte teperned, ha tényleg szereted és akarod folytatni. Úgy látom, hogy ő sokkal több erőfeszítést tesz/tett ezért a kapcsolatért, mint te. Egyszer bele fog fáradni, vagy már bele is fáradt és ott fog hagyni. Ha szereted, rögtön hívd fel egy találkozóra/randira!
2013. okt. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bunkóztál vele, ők nélkül hisztiztél, még neked állt feljebb, mindezek után hab a tortán, még meg is csaltad. Gratulálok neked te szutyok!! Mit vársz ezek után? Késő bánat, elba**tad!! Loholjon utánad akinek két apja van.
2013. okt. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ok nélkül *
2013. okt. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!