Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet velem? Mitől van ez?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet velem? Mitől van ez? Aki volt már hasonló helyzetben, szívesen meghallgatnám a történetét.

Figyelt kérdés

Heti rendszerességgel tudunk találkozni.

Ha nem látom,akkor borzasztóan hiányzik,alig várom,hogy keressen.Ha együtt vagyunk,akkor nem azt érzem,hogy annyira hiányzott volna.Ne értsetek félre,jó vele meg minden.De akkor ő sokkal ragaszkodóbb,én annyira nem.Inkább ő ölelget stb.Nem értem magamat.Én vagyok a lány.Mitől lehet ez?

Nekem több a szabadidőm is,mint neki.



2013. okt. 1. 14:36
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Egyedül vagy, és az illető csak egy ostoba pótlék szerepet tölt be nálad. Zárd le, és keress magadnak egy olyan embert, aki nem az egyedüllétedet hivatott kitölteni, hanem valóban hozzád való.
2013. okt. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egyetértek 1.-el ,csak időtöltés,esetleg megszokás.

Később már hiányozni sem fog,sőt mikor ott lesz kifejezetten zavarni fog a jelenléte.

Legalábbis nálam így alakult,pedig az elején nagyon vonzódtam hozzá.

2013. okt. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ne hallgass a kibicekre
2013. okt. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Mikor több időt töltünk együtt, akkor kicsit idegesít és minden bajom van.Közben nagyon vonzódom hozzá,ezért sem értem.Eddig mindenki közel volt hozzám,ő nem.

Lehet csak bemeséltem magamnak,hogy érzek iránta valamit?Létezik ilyen?

2013. okt. 1. 14:50
 5/8 anonim ***** válasza:
Azt kell mondanom, hogy bebeszéled magadnak ha már egyenesen idegesít néha. Én is így jártam előző exszel. Nagy szerelem, majdnem ásó-kapa, aztán egy idő után azt kezdtem észrevenni, hogy mikor nem vagyunk együtt hiányzik de mikor találkozunk olyan semmilyen érzést kelt bennem, egy idő után idegesítettek az apró dolgai, amit az elején vagy nem vettem észre vagy éppen olvadoztam tőle. Aztán már elkezdtem lemondani a találkozásokat vagy éppen nulla kedvvel indultam el otthonról. Szakítás lett a vége. Még pár hónapig hiányzott, azóta néha eszembe jut, de jobb ez így. Így belegondolva csak a hormonok (iszonyatosan rá voltam kattanva) és a rózsaszínköd és maradványai tartottak össze bennünket meg a saját bemesélésem, hogy én bizony szeretem.
2013. okt. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen,nálam is így van,hogy hiányzik.Mikor találkozunk,akkor olyan semmilyen érzésem van.De ha nem vagyunk együtt,akkor rossz,főleg,ha programja van.
2013. okt. 1. 18:08
 7/8 BlackSword ***** válasza:
Ahogy előttem is írták, ez nem szerelem, csak hiánypótló kapcsolat... Azt már neked kell eldöntened, h az érzelem/szerelem/kapcsolat hiányát tölti be, vagy valaki konkrét személy hiányát... Ezen gondolkodj el, és tudni fogod mit kell tenned... ;) Sok sikert...
2013. okt. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Sokat őrlődtem rajta,hogy vajon mi lehet ez.Ha több időt is vagyunk együtt,nem érzem azt a pluszt.Pedig számomra nagyon jól néz ki,és vonz nagyon.De belül olyan üresség van.

Köszönöm a tanácsokat,és a történetet!

2013. okt. 1. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!