Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elutasitom a nok kozeledeset...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elutasitom a nok kozeledeset mert felek hogy nem vagyok eleg. Plusz felek a szextol is. Mit tanacsoltok?

Figyelt kérdés

Kozepiskolaban nem voltam a csajok kedvence, mindig probalkoztam aztan jottek az alazasok, kirohoges stb. 19 evesen egy veletlen folytan lett egy baratnom 3 evig. Elejen jo volt minden, de aztan kiderult hogy o nem szereti a szexet, csak "vegszukseg eseten". A masodik evben mar csak nagynehezen volt havi 1-2 alkalom, aztan az utolso evben mar semmi. Vittem minden romantikus helyre, de hiaba. Szerinte a szex az a gyerekcsinalasra van. 2 eve annak hogy szakitottam vele.


Valami tortent mostanaban. Felkoltoztem Budapestre es azt vettem eszre hogy valamiert elkezdtwm erdekelni a noket. A munkahelyemen is "beprobalkoznak" nalam. De en haritom ezeket a kiserleteket mert felek egy kapcsolattol, felek a szextol, foleg egy idegen novel.


Az exem masik temaja az volt hogy azzal volt elfoglalva, nekem miert ilyen kicsi a farkam amikor az osszes baratnoje palijanak 20 koruli. Az egyik sracot ki os beszeltek hogu csak 18 centi ea az milyen kicsike. Valojaban 15 neki, ugy mint nekem. O mondta, gyerekkori jobarat. Az en farkam elneveztek egymas kozt bebirepanak meg koktelvirslinek :( Ez utolag derult ki.


Szoval be vagyok szrva a nok kozeledesetol, plusz varatlanul is er hogy ilyen szep nok leallnak velem. Mit tudnatok tanacsolni?



2013. okt. 1. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Legyél férfi.Használd ki őket.
2013. okt. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

"szex az a gyerekcsinalasra van."

Vallásos? Vagy frigid?


Miért is lenne kicsike a 15? Nem értem ezeket a mai felszínes lányokat...:O Azt sem hiszem el, hogy az összes barátjaiknak 20 körüli, az ritka ám! Nem hozzád való ez a lány, szerintem nyiss bátran Budapesten. Nagy a választék, és a nagy számok törvénye alapján nagyobb esélyed is van egy értelmesbe belefutni.

2013. okt. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az a csaj biztos nem érdemelt meg téged! Nyiss a mostaniak felé, és ne aggódj ilyeneken!
2013. okt. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

koktélvirsli :D bocsi de szerintem lépj ki ebből a negatív burokból és szedd össze magad, majd később bánni fogod, hogy miket nem tettél meg


20/L

2013. okt. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

1 nem vagyok az a kihasznalos, de ha lenne szivesen ismerkednek, randiznek veluk.


2 frigidnek mondanam. Nyitnek en, csak olyan varatlan hogy erdeklek tobb lanyt is. Eddig az volt a jellemzo hogy udvarolok aztan jol kinevetnek, leraznak.


3 probalok nem aggodni csak itt mindenki olyan dorzsolt, repkednek a meloban a szexualis utalgatasok. En meg tapasztalatlan vagyok. Az exszel meg beszelni se lehetett a szexrol, tabu volt.


4 igazad van negativ burokban vaguok de talan nem csoda. Itt tobb a lehetoseg de en felenk es tapasztalatlan vagyok. Remeljuk hogy valtozik. Arra gondoltam hogy el kene mennem fizetoshoz hogy megnojon az onbizalmam es el merjek vinni majd valakit.

2013. okt. 1. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!