Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy éreznél, mit tennél, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy éreznél, mit tennél, ha a párodról előkerülnek olyan korábbi videók, amiben korábbi exével szexel?

Figyelt kérdés
Mennyire zavarna ez titeket? Végignéznéd a videót?

2013. okt. 2. 00:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Miért nézném végig? Azért, hogy rosszul essen? Egyébként kidobnám a francba, nekem ez nem fér bele és nagy valószínűséggel velem is ezt akarná csinálni, már pedig ez hálószobatitok.
2013. okt. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Biztos nem esne jol nem nézném meg kidobnám
2013. okt. 2. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Alapból kuka, megnézés nélkül. Senki multja nem érdekel:D
2013. okt. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Hát biztos nem esne jól, de nem szarnék tőle magam alá. 1:10 arányba merek fogadni hogy egyik exe sem volt jobb nálam, úgyhogy nincs mitől tartanom (meg amúgy is!!!).


Látszólag lazán venném a dolgot, és ha úgy adódik akkor felhoznám.

2013. okt. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Nem nézném meg, mert nem vagyok mazochista.
2013. okt. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
megdugnám az asszonyt és közben végignézetném vele emellett filmezném ahogy én dugom és elküldeném az exének
2013. okt. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
44%
Vigyorognék rajta egy nagyot. :D Tudom, hogy nem volt szűz a férjem, mikor megismertem. :) Egyébként láttam ilyen videót.
2013. okt. 2. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
46%
engem nem zavarna :D nem tudom ezen miért kell fennakadni :D
2013. okt. 2. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
2013. okt. 2. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
#9 Ez nem semmi egy történet.
2013. okt. 2. 02:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!