Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kérdezzek rá anélkül,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérdezzek rá anélkül, hogy megsérteném vagy kellemetlen helyzetbe hoznám?

Figyelt kérdés
Most kezdtem szakmát tanulni, az egyik osztálytár lány nagyon megtetszett nekem, együtt vagyunk szinte mindig, nemrég szakított a barátjával. Viszont már hetek óta azon görcsölök hogy hogyan is közöljem vele a dolgot, mármint hogy tetszik nekem. Nem szeretném ha elutasítás után ő rosszul érezné magát ettől. Nem lenne ilyen bajom ha nem az osztálytársam lenne... De ha belegondolok akkor ez butaság és ettől nem kéne paráznom. Véleményeket és tanácsot kérnék :)
2013. okt. 2. 13:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Valahogy el kell érned, hogy ő közölje veled! De addig is keresd a társaságát!
2013. okt. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Általában akik nem akarják nyíltan közölni, hogy tetszik nekik valaki, azok különböző módon utalnak rá. Ilyen például egy találkozóra való meghívás, közös tanulás felajánlása, apró gesztusok, stb.


Ha nyitott rá, akkor venni fogja a lapot szavak nélkül is.

2013. okt. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Az okés, viszont az még nehezebb lesz, elérnem hogy ő közölje(szerintem)... nem sok lányba szoktam belehabarodni, és nem nagyon vagyok az a kalandozó fajta sem. Olyasfajta vagyok akinek ha megtetszik egy lány mindent megadnék érte. Én ezt nem is sajnálom, viszont eléggé belehabarodtam már, első pillanattól kezdve, mert ő tökéletes az én "elvárásaimnak" :)
2013. okt. 2. 13:22
 4/11 A kérdező kommentje:
Viszont nagyon sokáig nem szeretnék arra várni hogy hátha ő kezdeményez, jártam már úgy és addigra talált már magának valakit. Nemrég szakított a barátjával. Szerintetek mennyi az az idő amit ilyenkor "illendő megvárni". Mert szerintem egy másik kapcsolatra azonnal nem vágyik ilyenkor senki.
2013. okt. 2. 13:32
 5/11 anonim ***** válasza:
Mikor szakított a barátjával ?
2013. okt. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
2 hete, viszont 1 hétre rá mondta nekem hogy már túl van rajta...
2013. okt. 2. 13:37
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem neked kell kitalálnod, hogy mikor van túl az ex-barátján és nem is neked kell várnod arra, hogy ezt közölje veled.


Te azzal foglalkozz, ami a te részedet illeti, és majd ő is tudatni fogja veled, ami az ő részét illeti.


Az emberek közötti viszonyok jelentősen egyszerűbbek volnának, ha csak egy hajszálnyival kevésbé bonyolítanánk túl a dolgokat.

2013. okt. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát igen, ebben pontosan igazad van... keresek egy olyan időpontot ahol egyedül vagyok vele és megpróbálom szolidan, rávezetve elmondani hogy mit is érzek iránta, nem fogom bonyolítani :)
2013. okt. 2. 13:57
 9/11 anonim ***** válasza:

a következőt tedd:

odamész hozzá

- Te Juli, nincs kedved délután meginni velem egy kávét?


ennyiből leveszi majd hogy mit szeretnél. A válasz pedig megválaszol minden kérdést (túl van-e az exén, bejössz-e neki, stb)

2013. okt. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ezzel már csak 1 a gond, utálom a kavét, na de a cél érdekében bármit! Most szeretni fogom :)
2013. okt. 2. 16:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!