Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » //Meleg Téma// Hogy legyen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

//Meleg Téma// Hogy legyen a folytatás?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 15/F vagyok és 99% biszex, mert mindkét nem iránt érzek vonzódást.A legjobb barátom, az nem tudom miért, de úgy érzem, hogy tetszem Neki..Annyiszor volt olyan, hogy majdnem elcsattan egy csók, de mindig közbejött valami. Ha ránézek, mindig elpirul. Ha, mondok valamit, Ő mindig egyet ért velem, ugyanazt szereti, mint Én. Szerintetek, hogy legyen tovább? Ó, és sajnos nem egy középsuliba járunk, így hétvégente találkozunk csak.

2013. okt. 5. 13:10
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
100%

jajj de kis cukik vagytok

ő is meleg ? mond meg neki hogy tetszik

2013. okt. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim válasza:
93%
Én nem vagyok biszex. Én 13/F vagyok. Egyszer találkozzatok, úgy, hogy csak ti ketten legyetek, mondjuk egy parkban. Én ellene vagyok a homoszexualitásnak, de szeretném, ha minden ember legalább egyszer az életben érezne igazi boldogságot.
2013. okt. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 A kérdező kommentje:
Hát, magam nem tartom melegnek, mert a lányok is tetszenek és a fiúk is...Nem tudok dönteni a 2 nem között, de Ő tökre aranyoos meg minden. Szívesen beszélnék meleggel/biszexel, lányokkal is erről, mert valakinek ki kell öntenem a szívem, de úgy gondolom, hogy egy fiúval fogom majd az életem leélni.:)
2013. okt. 5. 20:00
 4/53 anonim ***** válasza:
100%
16éves biszex fiu vagyok. Ha gondolod írj rám, és segíthetek, vagy segíthetünk egymásnak :)
2013. okt. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
100%
14/L írj, mert tudok neked segíteni, ez 100000000% biztos^^ hetero vagyok, de üziben elmondom miért, tudok segíteni ha írsz^^
2013. okt. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
100%

A válasz egyszerű, beszéljétek meg hogy hogy is legyen tovább. Ha látod rajta hogy szerelmes beléd stb. akkor meg fogjátok tudni beszélni.

19/F

2013. okt. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
0%
szerencse hogy nem egy közép suliba jártok! két fiú fujj én teljes mértékben heteró vagyok! 18/F sosem értettem az ilyen felfogást, gondolkodást!
2013. okt. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
100%
Hetes, azért nem érted, mert heteró vagy. De amilyen gondolkodást nem értesz az rögtön "fúj"?
2013. okt. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 A kérdező kommentje:
Na, beszéltem a sráccal és áll. utálja a melegeket, de eléggé dadogott, azóta Facebookon se írt vissza!
2013. okt. 6. 19:05
 10/53 anonim ***** válasza:
100%
pontosan mit mondtál neki?
2013. okt. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!