Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátság extrákkal típusú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrákkal típusú kapcsolatra vagy komolyabbra igényt tartó aranyos srácok (Dél-Alföld)?

Figyelt kérdés
Régóta vágyom már egy állandó kapcsolatra, legyen akár komoly, akár kötetlen. A szórakozóhelyek idáig nem tűntek az ilyen célból történő társkeresésre legoptimálisabbnak, szóval marad az internet mint alternatíva. Elsősorban a 18-21 év körüliek érdekelnének, de abszolút egyéntől függ, hogy ez a határ mennyire tolódik ki. Az utazgatás problémáját is célszerű lenne minél egyszerűbben megoldani, de ezt nem kell részleteznem. :)

2013. okt. 6. 08:48
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Mindenképpen jól jön, ha vonz külsőre. Az is, ha meg tud szólalni más témák kapcsán is. :D
2013. okt. 6. 08:53
 2/29 anonim ***** válasza:
Én túl idős lennék, de azért csak megkérdezem. Mi a nemed?
2013. okt. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
én meg északi vagyok :(
2013. okt. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Nő vagyok természetesen. És meg javában benne a tanuló korban, ha ez is érdekel. :)
2013. okt. 6. 09:12
 5/29 anonim ***** válasza:
Hova valós vagy?
2013. okt. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Ha gondolod írj. :)
2013. okt. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

Én egyszer belementem egy ilyenbe, pedig nagy volt a távolság. Viszont túl nagy volt a vonzalom, és később szenvedtem ettől. Azt hittem egyszerű egy ilyen kapcsolat, de nagyon észnél kell lenni...

Persze ha mindkét félnél okés hogy komolyabbra fordulhat közben, akkor nincs gond.

2013. okt. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
írj, aztán majd meglátjuk :)
2013. okt. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

De írhatsz ám te is, nincs megtiltva tudtommal. ;)

Igen, az érzelmi részek kizárása valóban nagy kihívás, ezért sem szűkítettem le a dolgot csak szexkapcsolatra.

2013. okt. 6. 11:53
 10/29 anonim ***** válasza:
Szánalmas!
2013. okt. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!